Seeky

Životní cyklus mobilních zařízení

Využíváme jedinečné postupy a nástroje, se kterými vám kompletně postaráme o nákup, dodání, správu i obnovu všech mobilních zařízení vašich zaměstnanců.  Poradíme si i ve firmách, které používají stovky nebo tisíce zařízení.

Proč s námi?
Životní cyklus mobilních zařízení
 • 1

  Ideální zařízení

  Zkonzultujeme vaše potřeby a vybereme ideální zařízení z pohledu funkcionality, odolnosti, délky podpory a správy. Následně najdeme nejvhodnějšího dodavatele a zajistíme financování i dlouhodobý plán obnovy.

 • 2

  Připraveno k práci

  Díky technologiím a našim postupům dokážeme v rámci několika dní připravit k okamžitému použití stovky nových mobilních zařízení. Všechna zařízení zkontrolujeme a zajistíme jejich dodání k vám do firmy.

 • 3

  S plnou podporou

  Postaráme se o spolehlivý chod vašich zařízení. Zajistíme konfigurační změny pomocí centrální správy a poskytneme podporu uživatelům. Vyřídíme reklamace i náhradu nefunkčního či ztraceného zařízení.

 • 4

  Bezpečná a ekologická obnova

  Zavčasu vás upozorníme, když bude třeba zařízení vyměnit, a zajistíme plynulý přechod na nové. Z vyřazených zařízení bezpečně vymažeme veškerá data a následně zajistíme jejich ekologickou recyklaci.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás
Životní cyklus mobilních zařízení

Naše služby

Poskytneme konzultaci nebo rovnou zařízení vybereme

Volba vhodného zařízení vám ušetří peníze za nastavení, distribuci i následnou obnovu zařízení. Máme letité zkušenosti se všemi platformami a dovedeme fundovaně poradit, která cesta je v dané situaci ta správná. 

Zajistíme i pronájem zařízení 

Pro někoho může být výhodné zařízení nakoupit, pro jiného pronajmout, nebo pronajmout s možností pozdějšího odkupu. 

Najdeme pro vás nejvhodnějšího dodavatele, možnosti financování i plán budoucích nákupů pro obnovu a náhradu zařízení. 

Nasadíme nástroje pro evidenci 

Nezbytnou součástí životního cyklu zařízení je jejich správa a evidence. Kromě základu ve standardních MDM systémů nabízíme nasazení rozšířených a datově strukturovaných nástrojů a procesů, které vám umožní optimalizovat celý životní cyklus zařízení a významně snížit náklady na jejich pořízení a následnou obnovu. 

Zařízení nastavíme a pošleme uživateli

Zařízení přednastavíme a dodáme až k rukám konečného uživatele. Ten jen zařízení vybalí, poprvé se přihlásí svým obvyklým způsobem a veškerá následná konfigurace a zabezpečení zařízení již proběhne vzdáleně a plně automaticky. 

Zařízení dodáme vždy aktualizované a plně nabité, s instalovanou SIM či paměťovou kartou. K zařízení můžeme pořídit i další příslušenství jako hands-free set, ochranné sklo nebo obal.

Postaráme se o správu zařízení i podporu uživatelů 

Každý uživatel zařízení má kontakt na náš helpdesk, technici jeho problém vyřeší, jak nejrychleji to půjde.

Všechna zařízení máme pod neustálým dohledem. Monitorujeme jejich zabezpečení, datovou integritu, bezpečnost používaných aplikací, jejich aktualizace a mnoho dalšího. Administrátoři i uživatelé mají přehled o stavu všech zařízení a jejich souladu s nastavenými bezpečnostními pravidly a zásadami.

Zpracujeme plán obnovy a upozorníme na výměnu zařízení

Životnost mobilních zařízení má vždy určitý limit. Může se stát, že původní zařízení již není na trhu dostupné, už se nevyrábí či je pro zamýšlené využití zastaralé. Zpracujeme vám dlouhodobý plán obnovy zařízení, nákupu a distribuce nových modelů. Upozorníme uživatele na blížící se výměnu zařízení a zajistíme plynulý přechod na nové. 

Dodáme náhradní zařízení 

Nabízíme několik možností dodání náhradních zařízení v případě jejich poruch, ztrát či záručních oprav. Záleží na množství zařízení v oběhu, způsobu jejich použití, kritičnost jejich výpadku a dalších faktorech. Případné výpadky zařízení pomůžeme co nejvíce minimalizovat. 

Zajistíme recyklaci nebo likvidaci 

Až elektronika doslouží, zajistíme bezpečné smazání dat a recyklaci nebo ekologickou likvidaci včetně příslušenství

Reference

S životním cyklem mobilních zařízení pomáháme například těmto firmám:

1/2
1/2

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.