Seeky

Zero Trust koncept

Princip „nulové důvěry“ je moderním standardem zabezpečení a přístupu k firemním aplikacím a prostředkům. Namísto tradiční ochrany na úrovni perimetru vnitřní sítě staví bezpečnost okolo identity (uživatele, zařízení, služby či aplikace) a umožňuje vašim zaměstnancům flexibilní práci odkudkoli. 

Proč s námi?
Zero Trust koncept
 • 1

  Vysoká flexibilita a mobilita

  Umožníme vašim uživatelům produktivně a bezpečně spolupracovat odkudkoli, kdykoli a z jakéhokoli zařízení. Výrazně zjednodušíme přístupy a ověřování do cloudových i on-premise aplikací.

 • 2

  Ochráníme data

  Nastavíme bezpečnostní opatření, jako je automatizovaná klasifikace dat, silné šifrování, správa zařízení, kontrola přístupu a důkladné ověřování identity, které pomáhají chránit vaše citlivé informace.

 • 3

  Snížíme rizika na minimum

  Díky neustálému ověřování a monitorování každého přístupu či aktivity snížíme riziko úniku dat a kompromitace systému. Minimalizujeme tak škody způsobené kybernetickými útoky nebo chybami v síti.

 • 4

  Postupně a systematicky

  Úspěšná adopce konceptu Zero Trust vyžaduje strategický a systematický přístup. Zanalyzujeme vaše prostředí, identifikujeme slabá místa a navrhneme postupnou transformaci. Vždy s ohledem na vaše uživatele a jejich uživatelskou zkušenost.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Provedeme vás krůček po krůčku procesem transformace firemního IT prostředí, výběrem vhodných technologií, zvýšíme vaši flexibilitu a bezpečnost a výrazně snížíme dopady případného kybernetického útoku.

Zero Trust koncept

Proč Zero Trust koncept?

Pracují vaši uživatelé plně vzdáleně či hybridně z různých lokalit a zařízení? Přesunuli jste část či dokonce většinu aplikací do cloudu abyste zjednodušili firemní spolupráci? Potřebujete spolupracovat s externími dodavateli a umožnit jim přístup do vašich systémů? Probíhá firemní komunikace většinu času prostřednictvím veřejného internetu a bezpečný perimetr už u vás prakticky neexistuje? Chcete se aktivně chránit proti sofistikovaným kybernetickým hrozbám jako je phishing a ransomware? Nebo i proti vnitřním hrozbám jako jsou úniky dat nebo neoprávněný přístup zaměstnanců ke kritickým informacím?

Princip nulové důvěry vždy předpokládá narušení bezpečnosti a proto:

 • Explicitní ověřování a autorizace probíhá na základě mnoha signálů – například o uživatelské identitě, lokaci, způsobu ověření, použitém zařízení a jeho zabezpečení.
 • V procesu vyhodnocení jsou využity moderní technologie jako strojové učení, detekce anomálií a umělá inteligence. 
 • Přístup do aplikací či k datům je přidělen pouze pro daný okamžik a omezen na nezbytně nutnou dobu s využitím mikrosegmentace.
 • Probíhá nepřetržitý monitoring a v případě detekovaného rizika systém automaticky reaguje.

Naše služby

Koncepce Zero Trust ovlivňuje mnoho částí firemního IT, je proto potřeba postupovat uvážlivě. Naši odborníci zanalyzují vaše prostředí, připraví podrobný plán adopce Zero Trust a potřebné technologie naimplementují.

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.