Seeky

Microsoft

Jsme Microsoft partnerem s designací Modern Work a Security a s advanced specializaci v oblasti Identity and Access Managementu. Umíme perfektně zabezpečit platformu Microsoft 365.

Microsoft

Microsoft je přední světový dodavatel komplexního řešení pro správu identit, řízení přístupů a ochranu dat.

Moderní nástroje Microsoftu skupiny Entra a Defender pro kybernetickou bezpečnost, správu identit, řízení přístupů a ochranu dat staví na konceptu nulové důvěry (Zero trust). Díky úzké integraci jednotlivých bezpečnostních produktů je možné dosáhnou vysoké transparentnosti IT prostředí, maximální automatizace a orchestrace.

Klíčové produkty v našem portfoliu

Microsoft Entra ID

  • cloudová služba pro správu identit a přístupů, která umožňuje vašim zaměstnancům a obchodním partnerům jednoduchý a bezpečný přístup k prostředkům organizace. Například k Microsoft 365, Azure Portal a tisícům dalších SaaS aplikací, ale také k interním aplikacím vyvinutých pro vaši vlastní organizaci.
  • Entra ID dále nabízí technologie pro multifaktorové či bezheslové oveřování a ochranu vašich identit proti nejrůznějším kybernetickým útokům. Díky rozšíření Microsoft Entra External ID dokáže pokrýt i potřeby správy zákaznických identit.

Microsoft Entra ID Governance

  • správa životního cyklu identit je základem správného řízení identit. Tato technologie vám pomůže s rychlým, bezpečným a transparentním přidělováním oprávnění v rámci vaší organizace a jejich změnou v průběhu času. Například kvůli změně pracovní pozice zaměstnance.

Microsoft Entra Privileged Identity Management

  • Poskytuje technologie pro aktivaci administrativních rolí jen v případě potřeby (just-in-time), a s časovým omezením. Díky tomu je možné zmírnit rizika spojená se zneužitím vysoce privilegovaných účtů.

Global Secure Access

  • Security Service Edge (SSE) řešení od Microsoftu, postavené na základních principech nulové důvěry (Zero Trust).
  • Microsoft Entra Internet Access zabezpečuje přístup k Microsoft 365, SaaS a veřejným internetovým aplikacím a zároveň chrání uživatele, zařízení a data před internetovými hrozbami.

  • Microsoft Entra Private Access poskytuje vašim uživatelům zabezpečený vzdálený přístup k vašim interním podnikovým prostředkům. Microsoft Entra Private Access rozšiřuje možnosti Microsoft Entra Application Proxy o přístup k libovolnému prostředku, portu a protokolu.

Microsoft Defender for Cloud Apps

  • řešení pro komplexní ochranu SaaS aplikací. Poskytuje nástroje pro zjišťování stínového IT (shadow IT), využití cloudových aplikací, ochranu před nejrůznějšími aplikačními a internetovými hrozbami, ochranu informací a posouzení dodržování předpisů.

Microsoft PurView

  • komplexní sada nástrojů, které vaší organizaci pomohou řídit, chránit a spravovat data bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.