Seeky

Moderní identita - IAM

Moderní řízení identit a přístupů (Identity and Access Management – IAM) hraje v dnešním světě klíčovou roli. S moderní identitou propojíte zaměstnance, obchodní partnery i zákazníky a umožňíte jim snadnou a bezpečnou spolupráci odkudkoli. S námi převezmete kontrolu nad uživatelskými účty a jejich oprávněními, odstraníte manuální procesy a ochráníte firemní data.

Proč s námi?
Moderní identita - IAM
 • 1

  Zjednodušení přístupu

  Díky konsolidaci identit, zavedení moderní autentizace, jednotného přihlašování a řízení přístupu do všech firemních aplikací vám  zlepšíme uživatelskou zkušenost a umožníme snadnou a produktivní spolupráci odkudkoli.

 • 2

  Zvýšení bezpečnosti

  Ochráníme identity nasazením vícefaktorového ověřování, nebo vás úplně zbavíme hesel. Díky neustálému vyhodnocování signálů o uživateli, zařízení, lokalitě a detekovanému risku posílíme vaši schopnost reagovat na kybernetické hrozby.

 • 3

  Governance & Compliance

  Zavedeme pro vás plně automatizovaný a auditovaný proces správy životního cyklu identit – od vytvoření uživatelských účtů, jejich přiřazení do skupin, přidělení rolí či licencí, pravidelné revize až po zrušení a odebrání z propojených systémů a aplikací. 

 • 4

  Zrychlení vývoje aplikací

  Provozujete e-shopy, zákaznické portály či jiné systémy vyžadující uživatelsky přívětivé a bezpečné přihlašování zákazníků? Pomůžeme do nich integrovat špičkové nástroje pro jednotnou správu, autentizaci a autorizaci zákaznických identit.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

S nastavením moderního řízení identit máme letité zkušenosti a vždy nezávisle vybíráme takové přístupy a technologie, které vaší firmě sednou nejlépe.

Moderní identita – IAM

Naše služby Identity and Access Management

 • Na základě podrobné analýzy vašeho prostředí navrhneme postup konsolidace všech vašich identit do jednoho systému.
 • Identifikujeme firemních aplikace a využívané autentizační metody. Pro každou z nich navrhneme optimální integraci, řízení přístupu, včetně přidělení správných licencí.
 • Zavedeme jednotnou identitu zaměstnance, centrální evidenci uživatelských účtů a souvisejících přístupových rolí. Umožníme vám spravovat i účty vašich externích dodavatelů či zákazníků a snadno je integrovat s vašimi aplikacemi.
 • Ochráníme uživatele před zneužitím jejich přihlašovacích údajů díky nasazení bezpečných metod multifaktorového ověřování (MFA).
 • Nasazením samoobslužného portálu pro snadný reset a změnu hesla ze strany uživatelů ušetříme vaší IT podpoře spoustu času spojeného se zapomenutými hesly. Hesel vás můžeme také úplně zbavit a přejít na bezheslové ověřování (passwordless).
 • Propojením moderní identity s MDM/UEM výrazně zvýšíme vaši bezpečnost. Zároveň umožníme uživatelům pohodlnější a jednodušší přístup k firemním zdrojům z důvěryhodných zařízení.
 • Monitoringem přístupové aktivity uživatelů identifikujeme podezřelé nebo neobvyklé chování a automatizujeme reakci v případě zvýšeného rizika.
 • Vašemu IAM řešení poskytneme monitoring a podporu v režimu až 24/7.

Implementujeme proces správy celého životního cyklu zaměstnaneckých účtů a dalších identit – od jejich vytvoření, pravidelné revize, až po jejich zrušení a odebrání ze všech propojených systémů a aplikací.

Reference

S moderní identitou a IAM pomáháme například těmto firmám:

1/2
1/2

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.