Seeky

Bezpečný vzdálený přístup

Zabezpečení vzdáleného přístupu do interních systémů je dnes nutnost. Některé společnosti  stále preferují VPN (Virtual Private Network) pro širší přístup na úrovni sítě, zatímco organizace s větší důrazem na bezpečnost mohou dát přednost mikrosegmentaci a modernímu přístupu ZTNA (Zero Trust Network Access) na úrovni aplikací. Navrhneme pro vás optimální řešení z pohledu připravenosti  infrastruktury, bezpečnosti a uživatelské přívětivosti.

Proč s námi?
Bezpečný vzdálený přístup
 • 1

  Flexibilita a mobilita

  Možnost práce odkudkoli přinese zaměstnancům větší flexibilitu a zvýší produktivitu. Uživatelé již nemusí být fyzicky přítomni v kanceláři aby mohli přistupovat k aplikacím, souborům a informacím ve firemní síti.

 • 2

  Snadné pro uživatele

  Směrování síťového provozu plně automatizujeme na základě identity uživatele, stavu zařízení, aplikace či služby a kontextu připojení. Integrací s moderní identitou zajistíme snadné a jednotné přihlašování -uživatel nemusí nic řešit.

 • 3

  Vysoká bezpečnost

  Zabezpečený vzdálený přístup zahrnuje silné ověřování, kontrolu přístupu, šifrování dat a oddělení firemního datového provozu od ostatní komunikace. Díky tomu ochráníme citlivé informace a předcházíme úniku dat.

 • 4

  Pro všechny typy aplikací

  Bezpečný vzdálený přístup nemusí sloužit jen pro přístup k on-premises aplikacím. Pomocí ZTNA vám pomůžeme centralizovaně spravovat, řídit a monitorovat přístupy na všechny vaše aplikace včetně těch cloudových.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Postaráme se o Vás kompletně. Nasadíme nejvhodnější technologii, vyřešíme bezpečnost vašich firemních dat a naše centrum IT podpory pro vás bude k dispozici 24/7, pokud budete potřebovat.

Naše služby

 • Máme zkušenosti s nasazením řešení malého i velkého rozsahu. Tedy od VPN pro desítky zařízení až po globálně distribuované nasazení pro desítky tisíc zařízení. Nasazujeme technologie firem Ivanti, Lookout a Microsoft.
 • Důkladně zanalyzujeme vaše potřeby a navrhneme optimální a snadno škálovatelné řešení včetně jeho postupného nasazení. Může se jednat o nové nasazení VPN/ZTNA, přechod z tradiční VPN na moderní ZTNA nebo jejich kombinaci.
 • Snadný a bezpečný přístup na interní webové aplikace dokážeme zajistit dokonce i bez VPN. 
 • Vybranou technologii vzdáleného přístupu zabezpečíme a integrujeme s dalšími bezpečnostními prvky, například se systémy pro správu koncových zařízení, správu identit a SIEM. Adaptivní přístupové politiky vám umožní inteligentně řídit přístup na základě získaných signálů – třeba povolit přístup jen ze spravovaných zařízení.
 • Vašemu řešení poskytneme monitoring a podporu v režimu až 24/7.

Reference

S bezpečným vzdáleným přístupem pomáháme například těmto firmám:

1/3
1/3

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.