Seeky

Bezpečný přístup k internetu

Internet přináší hrozby spojené se šířením virů a útoky hackerů. Zabezpečení přístupu k internetu pomocí Secure Web Gateway (SWG) pomáhá chránit organizace a uživatele před digitálními hrozbami. Současně umožňuje regulaci, kontrolu a optimalizaci internetového provozu. Ať už pracujete z kanceláře, domova nebo jste na cestách, dokážeme vás konzistentně ochránit.

Proč s námi?
Bezpečný přístup k internetu
 • 1

  Ochrana proti hrozbám

  Pomůžeme vám ochránit firemní sítě a zařízení před infikací a ztrátou dat. Secure Web Gateway (SWG) poskytuje rozsáhlou ochranu proti různým hrozbám na internetu, včetně malware, phishingu, ransomware a dalších.

 • 2

  Kontrola přístupu

  Umožníme vám jednoduše zavést a uplatňovat politiky přístupu na internet. To zahrnuje například filtrování obsahu a blokování nepovolených stránek na základě firemních pravidel a bezpečnostních požadavků.

 • 3

  Audit a dodržování předpisů

  Poskytneme vám nástroje pro sledování a audit internetového provozu s ohledem na dodržování předpisů (například GDPR) a pro monitorování podezřelých aktivit uživatelů (například pokusy o zcizení dat).

 • 4

  Optimalizace výkonu sítě

  Díky kontrole nad přístupem k internetu dokážeme optimalizovat a prioritizovat váš datový provoz. Zlepšíme tak odezvu vašich důležitých firemních aplikací a tím zrychlíme a zefektivníme vaši práci. 

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Postaráme se o Vás kompletně. Nasadíme nejvhodnější technologii, vyřešíme bezpečnost vašich firemních dat a naše centrum podpory pro vás bude k dispozici až 24 hodin denně.

Naše služby Secure Web Gateway

 • Umíme zabezpečit internetový provoz ze všech vašich zařízení a systémů včetně síťových prvků a serverových systémů. Nasazujeme technologie Lookout a Microsoft.
 • Nejprve s vámi prodiskutujeme vaše potřeby a následně navrhneme optimální a snadno škálovatelné řešení.
 • V rámci postupného nasazení nejprve důkladně zanalyzujeme veškerý odchozí provoz a pomůže vám s odhalením tzv. “shadow IT” – tedy případů, kdy zaměstnanci používají informační technologie a cloudové služby mimo ty oficiální a organizací schválené.
 • Společně identifikujeme firemní a povolené aplikace a navrhneme sadu politik, která umožní filtrování obsahu a blokaci nepovolených služeb. V případě potřeby nasadíme SSL inspekci pro odhalení útoků v šifrované komunikaci.
 • Provedeme integraci s dalšími bezpečnostními prvky, například se systémy pro správu identit pro snadné přiřazení politik a SIEM pro zajištění auditní stopy. 
 • Vašemu řešení poskytneme monitoring a podporu řešení Secure Web Gateway v režimu až 24/7.

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.