Seeky

Windows 365

Cloudová služba Windows 365 poskytne vašim zaměstnancům personalizovaný virtuální počítač (Cloud PC) bez nutnosti provozu komplexní VDI infrastruktury. S námi budete schopni tyto cloudové počítače jednoduše zabezpečit a spravovat stejně jako ty skutečné.

Proč s námi?
Windows 365
 • 1

  Flexibilita a bezpečnost

  Pohodlný přístup externích dodavatelů, přístup zaměstnanců ze soukromých zařízení, testovací počítač nebo sdílený počítač pro směnný provoz. Zajistíme úplné oddělení a zabezpečení firemních dat, aby data vůbec neopouštěla vaše firemní prostředí.

   

 • 2

  Snadné nasazení a podpora

  Nepotřebujete infrastrukturu ani hluboké znalosti virtualizace či jiný model podpory. Stačí jen koupit a přiřadit správnou licenci a uživatel může do pár minut plnohodnotně pracovat. Díky integraci s Microsoft Intune vám umožníme cloudové počítače spravovat moderně a z hlediska procesů stejně jako ty reálné.

 • 3

  Jednoduché použití

  Přístup na cloudový počítač je možný odkudkoli z běžného prohlížeče, aplikace (Windows 365/RDP), tenkého klienta s Windows 11 i z mobilního telefonu Samsung s technologií DeX či iPadu. Windows 365 plně podporují desktopové aplikace Microsoft Office včetně  Teams. Uživatelům lze přidělit lokální administrativní oprávnění a nastavit pravidelné body obnovy.

   

 • 4

  Úspora nákladů

  Potřebujete krátkodobě výkonný počítač pro vývojáře nebo standardní konfiguraci na měsíc pro brigádníka? Desktop v případě poruchy či ztráty zařízení? Nemusíte kupovat nebo držet náhradní hardware. S námi využijte benefitů cloudu na maximum a získáte potřebný výkon jen po dobu, co jej skutečně využijete.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Postaráme se o Vás kompletně. Vybereme správné zařízení, nasadíme nejvhodnější technologii, vyřešíme bezpečnost vašich firemních dat a naše centrum podpory pro vás bude k dispozici 24/7, pokud budete potřebovat.

Naše služby

 • Zajistíme pro vás výběr správných licencí pro Windows 365 Cloud PC a optimální integraci do vašeho prostředí. Uživatel tak může do pár minut plnohodnotně pracovat.
 • S využitím Microsoft Intune navrhneme centralizovanou konfiguraci všech Windows 365 počítačů tak, aby se staly přirozenou a bezpečnou součástí vaší flotily zařízení.
 • Připravíme šablony nových Cloud PC stanic pro rychlý onboarding uživatelů.
 • Zajistíme podporu systému i koncových uživatelů.

Stačí jen koupit a přiřadit správnou licenci a uživatel může do pár minut plnohodnotně pracovat. V případě Windows 365 Enterprise je navíc služba plně integrována s technologií Microsoft Intune a cloudové počítače tak můžete centrálně spravovat a zabezpečit stejně jako ty fyzické.

Nebo se nám ozvěte napřímo

Alena Valečková

Alena Valečková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.

Kontaktujte System4u