Seeky

VMware

Jsme držitelem nejvyššího statusu VMware Solution Provider Premier Partner pro Česko a Slovensko. Získali jsme také prestižní Master Services Competency pro oblast Digital Workspace.

VMware

Platforma VMware Workspace ONE / Airwatch zajišťuje bezpečný přístup všech uživatelů k firemním datům i aplikacím odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení, navíc vyniká uživatelskou přívětivostí.

Platforma Workspace ONE (AirWatch)

Díky úzkému provázání řízení přístupů, správy aplikací a jednotné správy koncových bodů umožňuje VMWare Workspace ONE (dříve AirWatch) bezpečný přístup do všechn firemních aplikací odkudkoli a z jakéhokoli zařízení. Řešení postavené na principech Zero Trust Security vyniká vysokou bezpečností, ale také uživatelskou přívětivostí.

Klíčové komponenty v našem portfoliu

  • Workspace ONE Unified Endpoint Management (AirWatch) – jedno z nejucelenějších UEM řešení na trhu. Podporuje moderní správu zařízení s operačními systémy Android, iOS, iPadOS, tvOS, macOS, Windows, Linux a ChromeOS. Silné je také v oblasti správy průmyslových a odolných (rugged) zařízení. V rámci platformy vyhodnocuje důvěru v zařízení.
  • Workspace ONE Access – prostřednictvím unifikovaného aplikačního katalogu zajišťuje na všech platformách jednotné a bezheslové přihlašování (Passwordless SSO) a řízení přístupu do všech vašich firemních aplikací. Ať už se jedná o aplikace mobilní, webové či cloudové nebo aplikace virtualizované přes technologii VMware Horizon.
  • Workspace ONE Unified Access Gateway (UAG) – reverzní proxy / ZTNA brána, umožňující jednoduchý a bezpečný vzdálený přístup na interní systémy, aplikace a datová úložiště.
  • Workspace ONE Assist – funkce vzdálené plochy a ovládání usnadní pracovníkům IT podpory diagnostiku problémů na zařízeních zaměstnanců.
  • Workspace ONE Intelligence – agreguje, koreluje a analyzuje data získaná z mnoha signálů. Transformuje IT z reaktivního na proaktivní, zlepšuje digitální zkušenost zaměstnanců, posiluje bezpečnost a optimalizuje provoz.
  • VMware Horizon – zajišťuje centralizovanou správu virtuálních desktopů (VDI) a publikaci aplikací s vysokou mírou personalizace.

Nebo se nám ozvěte napřímo

Alena Valečková

Alena Valečková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.

Kontaktujte System4u