Seeky

Microsoft

Jsme Microsoft partner s designací Modern Work a Security s advanced specializaci v oblasti Identity and Access Managementu. Platformu Microsoft 365 umíme perfektně zabezpečit.

Microsoft

Microsoft Intune společně s Microsoft Defender for Endpoint zajišťují komplexní ochrany a vyhodnocení důvěryhodnosti zařízení v rámci Microsoft Zero Trust modelu. Úzké provázání s Microsoft Entra ID umožnuje rychlou blokaci přístupu ze zařízení v případě zvýšeného rizika.

Ochrana koncových bodů

Microsoft je jedním ze světových lídrů v oblasti ochrany koncových bodů. Poskytuje flexibilní nástroje pro jednotnou správu (Unified Endpoint Management) a kompletní zabezpečení zařízení (Endpoint Protection), které se dlouhodobě umisťují jako “Leader” v Gartner Magic Quadrant. Velkou výhodou těchto nástrojů je úzká provázanost s platformou Microsoft 365 a jejich zahrnutí v rámci vybraných typů licencí – např. Microsoft 365 Business Premium / E3 / E5. Propojení se zásadami podmíněného přístupu (Microsoft Entra Conditional Access) umožňuje velmi jednoduše vynutit pravidla pro přístup z firemních či osobních zařízení na všechny prostředky organizace. Jako certifikovaný Microsoft Partner vám nabízíme nezávaznou konzultaci k produktům a řešením Microsoft.

Klíčové produkty v našem portfoliu

  • Microsoft Intune – cloudové řešení pro moderní správu zařízení (UEM) ve firemním i osobním (BYOD) vlastnictví. Zajišťuje správu napříč zařízeními (přenosný počítač, tablet a smartphone) a operačními systémy (Android, iOS, iPadOS, Windows, Linux a ChromeOS).
  • Microsoft Configuration Manager (SCCM, ConfigMgr) – on-premise řešení pro tradiční správu Windows počítačů a serverů. Lze ho propojit s Microsoft Intune do co-managementu usnadňujícího přechod na moderní správu Windows nebo pro získání maximálních výhod z obou řešení.
  • Microsoft Defender for Endpoint / Server / IoT – produkty z rodiny Microsoft Defender XDR pro ochranu Windows, macOS, Linux, Android, iOS a iPadOS, Windows serverů a speciálních zařízení. Chrání před kybernetickými hrozbami jako ransomware, malware, phishing. Zajistí takí ochranu před dalšími známými či dosud neznámými (zero-day) útoky s pomocí síly cloudu, strojového učení (ML) a umělé inteligence (AI).

Nebo se nám ozvěte napřímo

Alena Valečková

Alena Valečková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.

Kontaktujte System4u