Seeky

Lookout

Jako Lookout partner vám dokážeme špičkově zabezpečit všechna vaše mobilní zařízení.

Lookout

Lookout je průkopníkem v oblasti zabezpečení mobilních platforem. Slouží k detekci nejrůznějších kybernetických útoků a phishingu, navíc ochrání mobilní zařízení Android, iOS i ChromeOS.

Lookout Mobile Endpoint Security (MES)

Společnost Lookout je světový lídr v oblasti mobilní bezpečnosti. Stovky milionů mobilních aplikací, zařízení a webových linků pro detekci nejrůznějších kybernetických útoků a phishingu pohání telemetrií jejich řešení. Lookout Mobile Endpoint Security je robustní mobilní Endpoint Detection and Response (EDR) nástroj.

Hlavní funkce

  • Multiplatformní – ochrání spravovaná i nespravovaná mobilní zařízení Android, iOS a ChromeOS.
  • Ochrana před phishingem a nebezpečnými weby – pomocí pokročilé analýzy síťového provozu.
  • Adaptivní řízení přístupu – zabraňuje neoprávněnému přístupu k vašim aplikacím a datům neustálým vyhodnocováním rizikových signálů získaných o uživatelích a jejich mobilních zařízeních.
  • Ochrana před zero-day hrozbami – analýzou telemetrie a detekcí nestandardního chování s využitím strojového učení (ML) a umělé inteligence (AI) vás ochrání proti dosud neznámým útokům.
  • Analýza aplikací – vyhodnocuje rizika ochrany soukromí, bezpečnostní problémy a původ aplikací instalovaných na firemních zařízeních.
  • Úzká integrace s top UEM řešeními – technologie může být přímo integrována s VMware Workspace ONE nebo Ivanti Neurons. Podporována je i integrace s Microsoft Intune a dalšími.

Nebo se nám ozvěte napřímo

Alena Valečková

Alena Valečková

office koordinátorka

Chcete se dozvědět víc?

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.

Kontaktujte System4u