Seeky

Ivanti

Jsme partnerem Ivanti s nejvyšší úrovní Premier v České republice a na Slovensku. Víme, v jakých případech je technologie vhodná i jak z ní dostat maximum. Máme zkušenosti s nasazením ve středních firmách i velkých světových korporacích.

Ivanti

Ivanti je dlouhodobě jedním z lídrů v oblasti Unified Endpoint Managementu (UEM) a svoje postavení dále upevnilo v roce 2020 akvizicí společnosti MobileIron. Produkty MobileIron se staly součástí platformy Ivanti Neurons.

Ivanti Neurons

V oblasti Unified Endpoint Management (UEM) a Security nabízí Ivanti sadu produktů pokrývajících kompletní potřeby správy zařízení, patchování a zabezpečení koncových bodů, automatizované detekce, diagnostiky a opravy problémů (self-healing) a zlepšování uživatelské zkušenosti.

Klíčové produkty v našem portfoliu

  • Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management – zastřešující portál poskytující jednotný pohled na vyhledávání, správu a zabezpečení všech zařízení.
  • Connect Secure – dříve Pulse Secure, SSL VPN řešení pro všechny typy koncových zařízení
  • Ivanti Neurons for MDM (MobileIron Cloud) – cloudová platforma pro moderní správu mobilních zařízení iOS, iPadOS, Android, macOS, ChromeOS a Windows.
  • Endpoint Manager Mobile (MobileIron Core) – alternativní řešení správy mobilních zařízení v případě nutnosti on-premises instalace.
  • AppConnect a mobilní aplikace Email+, Docs@Work a Web@Work – bezpečná spolupráce, správa dokumentů a přístup na webové stránky. 
  • Sentry a Tunnel – bezpečný vzdálený přístup do vaší infrastruktury.
  • Zero Sign-On – Single Sign-On (SSO) a granulární kontrola přístupu na vaše aplikace.
  • Neurons for Mobile Threat Defense (MobileIron Threat Defense) – cloudová ochrana vašich mobilních zařízení před pestrou škálou kybernetických útoků a phishingem.  Přímá integrace s UEM prostřednictvím klienta Ivanti Go / Mobile@Work zaručuje bleskovou reakci na bezpečnostní hrozby.

Nebo se nám ozvěte napřímo

Alena Valečková

Alena Valečková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.

Kontaktujte System4u