Seeky

Správa Apple zařízení

Apple zařízení jsou kromě uživatelské přívětivosti už z výroby velmi dobře připravená z pohledu bezpečnosti i možností vzdálené správy. S pomocí našich řešení pro Apple MDM/UEM tak můžete všechny firemní MacBooky, iPhony, iPady či AppleTV pohodlně nastavit na dálku a zaměstnanci na nich ihned po spuštění mohou pracovat.

Proč s námi?
Správa Apple zařízení
 • 1

  TOP řešení na míru

  Pro správu Apple zařízení nejčastěji nasazujeme světovou jedničku, technologii Jamf. Můžeme nasadit i VMware Airwatch/Workspace ONE, Microsoft Intune nebo Ivanti. S těmi pak lze spravovat i Android nebo Windows zařízení a mít vše pod jednou střechou

 • 2

  Uživatelsky přívětivě

  Unikátní vlastností Apple ekosystému je úzká integrace a spolupráce jednotlivých zařízení a služeb. Používáte Continuity, Handoff, Sidecar, AirDrop nebo AirPlay? Všechna zařízení pro vás citlivě nastavíme a zabezpečíme tak, abychom nesnížili uživatelský zážitek a produktivitu vašich zaměstnanců.

 • 3

  Maximální bezpečí

  Ať už používáte firemní Apple zařízení, nebo si zaměstnanci nosí vlastní (BYOD). Víme, jak vše zabezpečit nebo jak oddělit soukromou a pracovní agendu. Firemní data, přístupy i aplikace budou v bezpečí a vaši zaměstnanci mohou pracovat z domu i z cest.

 • 4

  Úspora času IT

  Součástí našich řešení je automatická registrace (automated device enrollment). Vaši technici tak ani nemusí jednotlivá zařízení brát do ruky – vše nastaví na dálku a dopřejí lidem zážitek z rozbalování nového Apple produktu.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Jsme součástí Apple Consultants Network – globální sítě nezávislých poskytovatelů technologických služeb specializujících se na řešení Apple. Jsme partneři společnosti Jamf v České republice a na Slovensku. Disponujeme nejnovějšími informacemi a řešeními, proto umíme potenciál Apple produktů maximálně využít.

Správa zařízení Apple MDM

Naše služby pro správu zařízení Apple

 • Máme zkušenosti s nasazením a hromadnou správou všech druhů Apple zařízení, a to v menších firmách i velkých institucích. U každého zákazníka zohledňujeme jeho potřeby i budoucí růst, aby navržené řešení sloužilo co nejlépe a nejdéle. Více se o nabízených technologiích dočtete na stránce Technologie pro správu a zabezpečení zařízení.
 • Navrhneme optimální nastavení pro nejrůznější scénáře nasazení iOS, iPadOS, macOS či tvOS zařízení. Například MacBook pro vývojáře, sdílený iPad pro studenty (shared iPad), kiosek či plně spravované a funkčně omezené zařízení pro podpisové řešení v bance (single app mode / supervised mode), BYOD (user enrollment), Apple TV v zasedacích místnostech a podobně.
 • Plně zabezpečíme a integrujeme macOS platformu v enterprise prostředí s Microsoft Windows a Active Directory nebo s cloudovou identitou.
 • Pomůžeme vám integrovat Apple Business Manager nebo Apple School Manager s  MDM řešením pro automatizované nasazení Apple zařízení a licencování aplikací.
 • Propojíme Apple Business Manager nebo Apple School Manager s Microsoft Entra ID (Azure Active Directory) či jiným podporovaným Identity Providerem pro automatizaci zakládání spravovaných Apple ID (Managed Apple ID).
 • Poskytneme vašim vývojářům podporu při vývoji „line of business (LOB)“ aplikací – tak aby bylo snadné je hromadně nasadit a konfigurovat s využitím MDM.
 • Zajistíme komplexní servis. Od konzultací, implementace, dodání licencí, zaškolení, až po následnou správu a podporu systému i uživatelů Apple produktů.

Správa iPhonů, iPadů nebo MacBooků je s námi pohodlná a maximálně automatizovaná. Zařízení se po spuštění automaticky zaregistrují do systému, odkud je pak všechna na dálku hromadně a bezpečně spravujete.

Reference

Se správou Apple zařízení pomáháme například těmto firmám:

1/7
1/7

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.