Seeky

Správa zařízení Android

Předností platformy Android je její univerzálnost, otevřenost a flexibilita. To však znamená, že existuje mnoho druhů Android zařízení od různých výrobců – chytré telefony, tablety,  průmyslová zařízení, reklamní panely, pokladní systémy a další.

Za pomocí technologií MDM/EMM/UEM pro správu zařízení Android, Android Enterprise a Android Work Profile vám umožníme všechna zařízení dostat pod kontrolu, efektivně je řídit a vzdáleně spravovat.

Proč s námi?
Správa zařízení Android
 • 1

  Pomůžeme vybrat

  Ne každé Android zařízení je vhodné pro nasazení a hromadnou správu ve firmách a stejně tak je to s řešením pro jejich správu. Pomůžeme vám se v nabídce zorientovat a vybereme optimální kombinaci zařízení a systému hromadné správy s ohledem na funkčnost, bezpečnost a délku podpory.

 • 2

  Vyznáme se

  Device Admin vs. Android Enterprise, GMS vs. AOSP, Fully Managed vs. Android Work Profile vs. Android Enhanced Work Profile, COBO vs. COPE vs. COSU … Vyznáte se v tom? My ano. Navrhneme optimální způsob aktivace a správy Android zařízení s ohledem na vaše potřeby. 

 • 3

  Jsme experti

  Pro správu zařízení Android zařízení nasazujeme technologii Android Enterprise. Díky technologii Samsung Knox posuneme bezpečnost Androidu na ještě vyšší úroveň. Naši technici si své znalosti průběžně vylepšují díky certifikacím Android Enterprise Expert a Samsung Knox Expert.

 • 4

  Zero Touch partner

  Jako Android Enterprise Zero-touch partner od Google ušetříme vašemu IT oddělení spoustu času. Umíme plně automatizovat nasazení  Android zařízení – od nahrátí identifikátorů zařízení do systému Google po integraci s vybraným řešením pro správu.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Postaráme se o Vás kompletně. Vybereme správné zařízení Android, nasadíme nejvhodnější technologii, vyřešíme bezpečnost vašich firemních dat a naše centrum IT podpory pro vás bude k dispozici 24/7, pokud budete potřebovat.

Správa zařízení Android MDM

Naše služby

Konzultace a návrh řešení

 • Pro komplexní MDM správu zařízení Android používáme špičková EMM/UEM řešení od VMware, Microsoftu, Ivanti či Soti. Jsme také partnery společnosti Samsung a umíme nasadit a kombinovat kompletní portfolio produktů platformy Samsung Knox.
 • Doporučíme optimální způsob aktivace vašich zařízení a zpracujeme návody pro uživatele.
 • Android Kiosk mode nebo BYOD? Sklad nebo kancelář? Vše pro vás navrhneme, zabezpečíme a oddělíme firemní data od soukromých. Nainstalujeme a nastavíme aplikace. Poradíme vám také v otázkách ochrany soukromí uživatelů.

Správa systému a podpora

 • Pomůžeme vám řídit aktualizace Android zařízení a diagnostikovat problémy s jejich připojením, baterií a podobně.
 • Poskytneme vašim vývojářům podporu při vývoji „line of business (LOB)“ aplikací – tak aby bylo snadné je hromadně nasadit a konfigurovat s využitím MDM pro Android.
 • Zajistíme podporu nasazeného systému správy i koncových uživatelů.

Díky vhodně zvolenému MDM řešení a technologii Android Enterprise můžete efektivně a pohodlně spravovat Android zařízení od různých výrobců.

Reference

Se správou Android zařízení pomáháme například těmto firmám:

1/15
1/15

Nebo se nám ozvěte napřímo

Alena Valečková

Alena Valečková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.

Kontaktujte System4u