Seeky

Správa průmyslových zařízení

Čtečky čárových kódů, podpisové a mobilní pokladní terminály, rugged zařízení či přístroje s podporou standardů IoT. Všechna tato zařízení mají svoje specifika a často jsou nasazena v business critical procesu. A my vám pomůžeme s jejich nasazením, konfigurací i správou.

Proč s námi?
Správa průmyslových zařízení
 • 1

  Pracujeme s nejlepšími

  Jsme dodavateli špičkových řešení pro správu průmyslových zařízení – SOTI a VMware Workspace ONE. Obě tyto platformy mají v podpoře správy průmyslových zařízení dlouhou tradici a jsou lídry trhu.

 • 2

  Technologie na maximum

  Dobře známe výhody, rozšíření a podpůrné nástroje odolných zařízení od společností Zebra, Samsung a dalších. Přistupujeme k nim jinak než k běžným Androidům a dokážeme z nich vytěžit maximum.

 • 3

  Máme zkušenosti

  Máme bohaté zkušenosti s provozem odolných zařízení v nejrůznějších typech provozů, na uzavřených sítích bez komunikace do internetu a se zabezpečením těchto zařízení pomocí kioskových režimů.

 • 4

  Bez zbytečných prostojů

  Díky diagnostickým nástrojům pomůžeme předcházet nečekaným výpadkům zařízení kvůli nefunkční baterii či slabému připojení. A když se zařízení rozbije, díky automatizaci aktivace je výměna poškozeného zařízení za nové otázkou sekund.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Postaráme se o Vás kompletně. Vybereme správné zařízení, nasadíme nejvhodnější technologii, vyřešíme bezpečnost vašich firemních dat a naše centrum IT podpory pro vás bude k dispozici 24 hodin denně.

Správa průmyslových zařízení

Naše služby

 • Nastavíme optimální aktivační proces pro všechna zařízení – bezdrátově přes Android Enterprise zero-touch, QR kód, NFC, nebo s využitím proprietárních technologií jako Zebra StageNow.
 • Průmyslová zařízení mají dlouhou životnost. Vedle moderních Android Enterprise zařízení pomůžeme i se správou zařízení s Windows CE / Android v Device Admin módu.
 • Máme bohaté zkušenosti s nastavením kioskového režimu, který je pro tato zařízení typický. Pomůžeme se zabezpečením zařízení proti nežádoucí manipulaci. 
 • V případě problému na zařízení dokážeme zajistit vzdálené ovládání IT pracovníkem.
 • Pomůžeme vám řídit aktualizace zařízení a diagnostikovat problémy s jejich připojením, baterií a dalšími nastaveními, aby nedošlo k nežádoucímu výpadku.
 • Poskytneme vašim vývojářům podporu při vývoji „line of business (LOB)“ aplikací – tak, aby bylo snadné je hromadně nasadit a konfigurovat s využitím MDM.
 • Zajistíme podporu nasazeného systému správy i koncových uživatelů.

Od čteček čárových kódů přes podpisové a mobilní pokladní terminály po rugged devices a speciální zařízení v rámci IoT. S vhodnou technologií můžete hromadně nastavovat, konfigurovat i monitorovat všechna mobilní průmyslová zařízení ve vaší firmě.

Reference

Se správou průmyslových zařízení pomáháme například těmto firmám:

1/2
1/2

Nebo se nám ozvěte napřímo

Alena Valečková

Alena Valečková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.

Kontaktujte System4u