Seeky

Moderní správa Windows

Potřeba flexibilní práce odkudkoli zásadně mění požadavky na nástroje správy Windows zařízení. Tradiční řešení, která dobře fungovala na lokální síti přestávají v tomto režimu vyhovovat. Koncept bezpečného síťového perimetru je zastaralý. Pomůžeme vám hladce přejít na moderní správu a zabezpečení pomocí cloudových nástrojů.
Pro správu Windows zařízení doporučujeme technologii Microsoft Intune či jako alternativu VMware Workspace ONE.

Proč s námi?
Moderní správa Windows
 • 1

  Komplexní zabezpečení

  S cloudovými nástroji můžete svá zařízení plně spravovat i zabezpečit, ať už se nachází kdekoliv. Rychlé patchování z cloudu, úzká integrace nástrojů správy (UEM) a zabezpečení (XDR) umožňují adaptivní řízení přístupů k datům na základě detekovaných rizik.

 • 2

  Bezproblémový přechod

  Máme zkušenosti z mnoha projektů, proto dokážeme plynule přejít z „legacy“ technologií na moderní management s minimálním dopadem na uživatele. Řízený upgrade na Windows 11 je otázkou několika nastavení.

 • 3

  Uživatelské pohodlí

  Bezpečná práce odkudkoli, zjednodušení přístupů bez nutnosti VPN, náhrada hesel biometrikou, samoobslužný portál pro instalaci volitelného software. Moderní správa posiluje samostatnost uživatelů a zlepšuje jejich uživatelskou zkušenost. 

 • 4

  Úspora času IT

  Komplexní postupy instalace počítačů nahradíme technologií Autopilot a umožníme bezpečnou aktivaci firemních zařízení kdekoli na světě. Zařízení míří z výroby rovnou k  zaměstnancům a ti do pár minut pracují. Hesla nahradíme bezpečnějšími metodami a snížíme počet požadavků na IT podporu.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Postaráme se o Vás kompletně. Vybereme správné zařízení, nasadíme nejvhodnější technologii, vyřešíme bezpečnost vašich firemních dat a naše centrum IT podpory pro vás bude k dispozici v režimu až 24/7/365.

Moderní správa Windows

Naše služby

 • Navrhneme optimální scénář migrace do Hybrid join nebo Azure AD join módu, včetně automatizované registrace zařízení do Microsoft Intune a s minimálním dopadem na uživatele.
 • Pokud využíváte Microsoft Configuration Manager (ConfigMgr, SCCM), pomůžeme vám s bezešvou integrací s Microsoft Intune do takzvaného co-managementu.
 • Jestliže nechcete používat Microsoft 365 (Microsoft Intune), najdeme nejlepší alternativní řešení, které pokryje vaše požadavky pro moderní správu Windows zařízení – například VMware Workspace ONE (AirWatch).
 • Analyzujeme vaše existující skupinové politiky (GPO) v Active Directory a navrhneme, jak je správně migrovat.
 • Nastavíme a plně zabezpečíme vaše počítače – provedeme security hardening operačního systému s využití Security Baselines, zašifrujeme disky pomocí BitLockeru, nastavíme komplexní ochranu s využitím Microsoft Defender for Endpoint, nastavíme automatizované vyhodnocení konformity zařízení s integrací na přístupové politiky (conditional access).
 • Zautomatizujeme instalaci firemních aplikací, případně nabídneme uživatelům instalaci aplikací formou samoobslužného portálu.
 • Integrujeme službu Windows Update for Business pro řízení aktualizací operačního systému a ovladačů z cloudu.
 • Nakonfigurujeme integraci se službou Autopilot, která vám umožní bezpečnou a plně řízenou aktivaci firemních Windows zařízení mimo vaši lokální síť.
 • Umožníme vám přejít na bezheslové přihlašování s využitím technologie Windows Hello for Business.
 • Zajistíme podporu nasazeného systému správy i koncových uživatelů.

Poradíme vám s nasazením moderních řešení pro správu Windows počítačů a využitím cloudových či hybridních řešení. Zajistíme bezproblémový přechod z legacy nástrojů, jako jsou Microsoft Active Directory Group Policies, do moderních systémů pro správu.

Reference

Se správou Windows zařízení pomáháme například těmto firmám:

1/2
1/2

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.