Seeky

Adopce a podpora Microsoft 365

Úspěšná adopce nástrojů Microsoft 365 není jen o migraci dat z on-premises systémů. Je to komplexní proces vyžadující přípravu, školení, změnu zaběhlých procesů a často i myšlení. Vypracovali jsme postupy pro hladký přechod do Microsoft 365, komplexní zabezpečení a maximalizaci užitku z této platformy.

Proč s námi?
Adopce a podpora Microsoft 365
 • 1

  Komplexní plán

  Připravíme podrobný plán adopce podle vašich potřeb, možností a moderních standardů. Pomůžeme vám s přípravou školení pro vaše zaměstnance i administrátory, aby se seznámili s novými nástroji a funkcemi a efektivně je využívali v pracovním procesu.

 • 2

  Implementace služeb a aplikací

  Nasadíme u vás služby a aplikace dostupné v rámci Microsoft 365, jako jsou Microsoft Teams pro spolupráci, SharePoint pro správu obsahu, Exchange Online pro e-mailovou komunikaci atd. Provedeme integrace s existujícími systémy a přeneseme vaše data do cloudu.

 • 3

  Maximální bezpečnost

  Správná konfigurace a správa bezpečnostních funkcí a pravidel v M365 je důležitá pro ochranu dat a informací organizace. Návrh a implementaci robustniho zabezpečení je tak nedílnou součástí našeho řešení hned od začátku. Využíváme strategii nulové důvěry (Zero Trust).

 • 4

  Úspora peněz

  Zoptimalizujeme licence a předplatné. Konsolidujeme řešení a dodavatele. Díky snížení komplexity, zlepšení uživatelské zkušenosti a menšímu počtu narušení dosáhnete významné úspory nákladů. Zajistíme také monitoring, průběžnou optimalizaci služeb a profesionální podporu celého řešení.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Jako jedni z mála v ČR máme Microsoft advanced specializaci pro identity management, modern work a security.

Adopce a podpora Microsoft 365

Naše služby 

 • Microsoft 365 vám nasadíme správně. Provedeme analýzu vašich potřeb v oblasti komunikace, spolupráce, úložišť dat, bezpečnosti a dalších oblastí. Pomůžeme vám pochopit, jaké funkce a aplikace v rámci Microsoft 365 potřebujete a jak je optimálně využívat.
 • Najdeme pro vás nejvhodnější balíček služeb a dodáme ho za zvýhodněné roční ceny. Službu nastavíme a propojíme s dalšími produkty Microsoft či třetích stran. Vaše data přesuneme ze stávajících systémů do cloudu.
 • Rodinou aplikací M365 nekončíme. Disponujeme kompetencemi i pro navazující Microsoft služby v rámci Power Platform a  Microsoft Azure.

Na zabezpečení Microsoft 365 jsme specialisté

Zabezpečení navrhujeme komplexními kombinacemi funkcí a technologií. 

 • Například zabezpečíme identity a nakonfigurujeme vícefaktorové ověřování uživatelů v Microsoft Entra ID.
 • Moderně spravujeme všechna vaše zařízení v Microsoft Intune.
 • Chráníme vás před phishingem, ransomware a škodlivým software díky rodině produktů Microsoft Defender.
 • Klasifikujeme a chráníme vaše citlivé informace s využitím technologie Microsoft PurView.
 • Důkladně nastavíme, řídíme a monitorujeme oprávnění, přístupy a aktivity ve vašem prostředí.

Pro vaše Microsoft 365 zajistíme správu a dohled 

Nabízíme nejen reaktivní podporu, ale i průběžný monitoring, optimalizaci a vyhodnocování využití služeb Microsoft pro maximalizaci vaší investice do této platformy. Centrum podpory je dostupné v různých režimech, od 8/5 až po 24/7.

Úspěšné nasazení nástrojů Microsoft 365 není jen o migraci dat z on-premises systémů. Celým procesem vás provedeme, vaše data zabezpečíme a následně se o vás postaráme pokud to budete potřebovat. 

 

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.