Seeky

Kybernetická bezpečnost a MDR

S rostoucími kybernetickými hrozbami a nároky na informační bezpečnost nabízíme službu nepřetržitého bezpečnostního monitoringu a proaktivní ochrany vašeho digitálního prostředí (Managed Detection and Response) – System4u MDR. Náš systém využívá strojové učení a umělou inteligenci (AI) pro identifikaci anomálií, korelaci souvisejících událostí, detekci široké škály bezpečnostních hrozeb a automatizovanou reakci.

Tým bezpečnostních analytiků vám bude k dispozici v případě podezření na závažné porušení bezpečnostních zásad či kompromitaci vašeho prostředí.

Proč s námi?
Kybernetická bezpečnost a MDR
 • 1

  Blesková detekce a reakce

  Schopnost rychle detekovat a reagovat na kybernetické hrozby je klíčová pro minimalizaci dopadů útoků a snížení rizika ztráty dat. Se službou System4u MDR budeme vaše systémy nepřetržitě monitorovat a provádět online analýzu a korelaci všech aktivit. 

 • 2

  Pokročilé technologie

  Využíváme nejnovější “state of the art” technologie a metodologie, které umožňují detailní analýzu hrozeb a identifikaci neznámých a sofistikovaných útoků. Naši kvalifikovaní experti poskytnou plnou součinnost až do vyřešení případného bezpečnostního incidentu.

 • 3

  Posílení bezpečnosti

  System4u MDR je sada nástrojů a postupů, které umožňují detekovat události ve vašem IT prostředí, analyzovat a vyhodnocovat hrozby a přijímat preventivní opatření. Umožní vám naplnit požadavky Evropské Unie v rámci směrnice NIS2

 • 4

  Úspora nákladů

  Služba je ekonomicky výhodnější než vybudování a udržování podobných kompetencí a infrastruktury v rámci vaší vlastní organizace. Díky nám získáte vysoce odborné služby a špičkové technologie za velmi přijatelnou cenu.

1/4

Podívejte se na realizovaná řešení

zobrazit

Máte zájem o podobné služby?

kontaktujte nás

Jsme Microsoft partnerem s designací Modern Work a Security a s advanced specializaci v oblasti Identity and Access Managementu.

 

Kybernetická bezpečnost a MDR

System4u MDR

System4u MDR (Managed Detection and Response) je naše modulární řešení postavené nad Microsoft Sentinel. Jedná se o plně spravovanou službu zahrnující sadu procesů, konfigurací, analytických pravidel, reportů (workbooků) a automatizací (playbooků), pokrývající potřeby menších i opravdu velkých organizací.

Při návrhu jsme kladli velký důraz na orchestraci a automatizaci zabezpečení (SOAR), abychom minimalizovali množství manuálních intervencí a přirozeně snížili reakční doby odezvy na ohrožení.

System4u MDR zajišťuje plnohodnotné logování událostí ve vašem prostředí, ať již z důvodu bezpečnostní analýzy, nebo pro auditní účely. Postará se také o bezpečné uchování logů (retenci) po nezbytnou dobu.

Službu provozujeme s ohledem na vaše maximální soukromí a bezpečnost – data neopouští vaše prostředí a nad našimi aktivitami máte plnou kontrolou

Nabízené moduly

 • System4u MDR Cloud Identity Add-on – základní pilíř našeho řešení. Zabezpečí tenant Microsoft 365 a vaše cloudové identity v rámci Microsoft Entra ID. 
 • System4u MDR Endpoint Add-on – soustředí se na zabezpečení vašich zařízení. Pracuje s informacemi získanými z nástrojů Microsoft Intune a Microsoft Defender for Endpoint.
 • System4u MDR Microsoft 365 Apps and Data Add-on – soustředí se na zabezpečení Microsoft Exchange, Teams, SharePoint a OneDrive. Dále pracuje s informacemi získanými z Microsoft Defender for Microsoft 365.
 • System4u MDR Network Security Add-on – Soustředí se na ochranu vašich dat. Pracuje s informacemi získanými z nástrojů Microsoft Defender for Cloud Apps a Microsoft Purview. Dále nabízíme řešení pro analýzu inspekce síťového provozu metodou hloubkové inspekce paketů.
 • System4u MDR On-premises Identity Add-on – soustředí se na zabezpečení vašich on-premises identit v rámci Microsoft Active Directory. Pracuje s informacemi získanými z Microsoft Defender for Identity.

Poskytované služby

 • Kontinuální rozvoj a údržbu všech nasazených komponent.
 • Monitoring 24/7 – pokročilá analýza, identifikace bezpečnostních událostí a incidentů s možnostmi automatizované reakce.
 • Threat Hunting – pravidelná kontrola vašeho prostředí s cílem odhalit potenciálně slabá místa zabezpečení a případné chybné konfigurace. Provádíme též společné plánování strategie dalšího rozvoje zabezpečení s ohledem na probíhající změny v prostředí.
 • Podpora při řešení incidentů s garancí SLA v režimu 8/5 nebo 24/7 – naši experti jsou připraveni poskytnout plnou součinnost až do vyřešení případného bezpečnostního incidentu. Pomůžeme vám také se zpracováním hlášení kybernetických událostí pro kontrolní úřady a další účely.

Aktivace služby System4u MDR

Základem úspěchu kybernetické bezpečnosti je jasná bezpečnostní strategie a precizní nastavení systémů napříč celou firemní infrastrukturou. Než se tedy pustíme do bezpečnostního monitoringu vašeho prostředí, je nutné zajistit, že je vše správně připraveno.

 • Provedeme analýzu výchozího stavu a poskytneme odborné doporučení pro posílení kybernetické ochrany. Postupujeme dle modelu architektury nulové důvěry Zero Trust a hloubkové obrany Defence In Depth.
 • Vypracujeme solution design a projektovou dokumentaci a nasadíme vybrané bezpečnostní technologie dle zvolených System4u MDR modulů.
 • Aktivujeme ve vašem prostředí službu Microsoft Sentinel a nastavíme datové konektory pro sběr bezpečnostních informací.
 • Integrace do Microsoft Lighthouse zajistí bezpečný přístup k vašim datům a automatizované nasazení System4u MDR řešení.
 • Zaškolíme vaše IT pracovníky v návaznosti na naše postupy.

Výhody našeho řešení

Sázíme na ověřené technologie Microsoft, které patří mezi absolutní špičku na trhu.

 • Rychlé nasazení napříč celou vaší infrastrukturou, provedeme vás hladce celým procesem od výběru prvků ochrany, jejich nastavení až po zaškolení personálu do další obsluhy.
 • Získáte komplexní ochranu včetně dat a zařízení mimo základní perimetr kybernetické obrany v samotném datacentru.
 • Stanete se součástí komunity bezpečnostních expertů, budeme vás informovat o riziku a nových hrozbách jako první.
 • Získáte možnost zapojit do své operativy moderní nástroje s využití modelů strojové učení a umělé inteligence.
 • Využijete naplno nástroje, které vám ušetří náklady na provoz a zvýší míru přesnosti nad vašim dohledem a stavem zabezpečení.

Posuneme vaši odolnost proti kybernetickým hrozbám na novou úroveň. Naše služby také pomohou zajistit soulad vaší organizace s požadavky nové směrnice EU k zajištění kybernetické bezpečnosti – NIS2. posílí vaši celkovou bezpečnostní strategii.

Reference

S kybernetickou bezpečností pomáháme například těmto firmám:

1/2
1/2

Nebo se nám ozvěte napřímo

Martina Plisková

Martina Plisková

office koordinátorka

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.