Podívejte se na seznam aktuálních webinářů, seminářů a školení MDM společnosti System4u. Pravidelně vám přinášíme novinky ze světa firemní mobility a vedoucích mobilních technologií.

Seminář mobilita pracovních zařízení v mezích BYOD konceptu

Zveme vás na další seminář společnosti System4u. Tentokrát se budeme zaměřovat na tzv. BYOD zařízení a jak je možné je efektivně zařadit do pracovního prostředí bez ohrožení bezpečnosti firemních dat. Tyto semináře pořádáme pravidelně pro IT manažery českých firem.

Kdy: 3. listopadu 2015 od 9:30 hod.
Kde: Konferenční centrum GreenPoint (Dvouletky 42, Praha 10)

Využijte poslední šanci se přihlásit. Pro registraci klikněte ZDE.

Těšíme se na Vás

Seminář – Android ve firemním prostředí

Zveme vás na další seminář, který se bude zaměřovat na platformu Android a možnosti jejího zabezpečení ve firemním prostředí pomocí technologie MobileIron a Samsung Knox.

Kdy: 29.9.2015 od 9.30

Kde: sídlo společnosti Samsung (V Parku 2323/14, Chodov, Praha)

Seminář – Mobilní vývoj a správa mobilního zařízení

Workshop se bude konat 23. června 2015, od 9:00 ve školicím středisku společnosti Avnet.

Bližší informace o této akci najdete v přiloženém dokumentu.

Webinář Samsung – Samsung Galaxy S6 a jejich nasazení ve firemním prostředíSamsung Logo

23.4.2015, 14:00, online – Hlavním cílem bude seznámení s novinkami, jak lze snadno nasadit a zabezpečit zařízení Samsung Galaxy S6 ve firemním prostředí a proč Vám Samsung může nabídnout něco, čím ostatní mobilní platformy nedisponují.

Obsah webináře:

Seznámení se zařízením Samsung Galaxy S6 a možnosti jeho správy
Vysoké zabezpečení pomocí technologie Samsung Knox
Nová technologie Android Work pro správu a vysoké zabezpečení jakýchkoliv zařízení s OS Android
Nejvhodnější nástroje EMM pro správu zařízení Samsung

Na webinář se můžete podívat ZDE.

Workshop MobileIronMobileIron_Logo

Společnost System4u uspořádala v měsíci prosinci worskhop. Ten byl určen především pro zákazníky, kteří zvažují koupi MDM řešení a rádi by se dozvěděli podrobnější informace o mobilním řešení MobileIron.

Workshop vedli specialisté ze společnosti System4u. Jako host vystoupil také zástupce společnosti MobileIron Claus Nussbaum, regionální manažer pro východní Evropu a Rakousko.

Datum konání akce: 3.12.2014 od 9.30 – Hotel Park Inn Prague – Svobodova, Praha 2.

Webinář Nová dimenze vašeho podnikání s MobileIron

11.9.2014, 14.00, online – MobileIron nabízí jedinečnou možnost, jak spravovat mobilní zařízení a bezpečně přistupovat k firemním datům. Webinář se bude soustřeďovat na základní funkce mobilního řešení MobileIron a jeho hlavní přínosy pro vaše podnikání. Uvidíte ukázky možností správy pomocí systému MobileIron.Making Mobile First logo

Na webinář se můžete podívat ZDE.

Webinář Mobile Iron – možnosti technologieMobileIron logo

12.6.2014, 14:00, online -na webináři ukážeme možnosti technologie MobileIron a seznámíme Vás s aktuálními novinkami z mezinárodního setkání společnosti MobileIron. Ukážeme nejnovější možnosti zabezpečení dat na zařízeních iOS i Android. Seznámíte se s možnostmi bezpečného přístupu k firemním datům a jejich ochrany na mobilních zařízeních.

Na webinář se můžete podívat ZDE.

Webinář Citrix XenMobile Enterprise Edition

29.5.2014, 14:00, online – tento webinář je věnován představení integrace Citrix XenMobile a interních firemních systémů. Uvidíte zabezpečený email a intranetový browser, publikaci a spouštění aplikací XenApp/XenDesktop z mobilních zařízení, propojení s Netscaler Gateway a mnoho dalšího.

Na webinář se můžete podívat ZDE.

Seminář Samsung KNOX a Mobile Device Management

Samsung Logo

24.4.2014, 9:30 Praha – na semináři bude představena technologie Samsung Knox – nový bezpečnostní standard vyvinutý společností Samsung pro mobilní zařízení Samsung s operačním

Webinář – Novinky BES 10 a promo akce EZ PASSBlackBerry icon - square

17.4.2014, 14:00 – představíme Vám novinky BES 10 a novou promo akci EZ PASS pro získání licencí BES 10 ZDARMA.

Účast na webináři je zdarma. Registrujte se na náš nejbližší webinář a získejte přístup k novinkám v oblasti firemní mobility.