Šifrování hovorů

Zabezpečte svoji mobilní komunikaci i textové zprávy pomocí technologie Koolspan.

Co můžete udělat proto, aby byl váš hovor bezpečný?

Řešením je technologie Koolspan – TrustCall a TrustText

koolspan-logo

Technologie Koolspan nabízí zcela hostované služby, které poskytují end-to-end bezpečnou mobilní komunikaci – tedy telefonní hovory a textové zprávy. TrustCall Global Service je roční předplatná služba umožňující bezpečnou a zcela soukromou komunikaci bez jakýchkoli dalších nákladů.

  • žádné další firemní výdaje
  • žádná další infrastruktura nebo IT
  • snadná instalace
  • snadné používání

Zabezpečete svoji mobilní komunikaci službou pro Android, iPhone, BlackBerry.

Technologie Koolspan poskytuje nejbezpečnější a snadno použitelné mobilní komunikační řešení pro telefonní hovory a textové zprávy tím, že kombinuje zabezpečení hardwaru s jednoduchostí softwaru. Využívá nativní bezpečné prvky mobilních telefonů pro ověřování a šifrování.

Jak to funguje?

Jádrem všech řešení šifrování KoolSpan je KoolSpan patentované mobilní šifrovací zařízení, které slouží k ověřování a zabezpečuje komunikaci. Toto zařízení běží buď v nativních zabezpečených prvcích mobilních telefonů nebo na paměťové kartě microSD. Mobilní šifrovací zařízení vytváří obousměrný bezpečný tunel, který šifruje a vzájemně ověřuje provoz.

Jak to funguje po uživatelské schránce?

Jednoduše najdete v adresáři požadovaný kontakt a v menu zvolíte možnost „Place TrustCall“. Telefon se spojí se serverem, zajistí vzájemnou autorizaci obou stran a sestaví zabezpečené spojení. Zvuk je převeden do formátu .amr a zašifrován 256-bitovým klíčem. Po síti je zvuk přenášen jako data a následně dešifrován cílovým zařízením. Díky tomu také ušetříte za hlasový tarif (stačí pouze datové připojení nebo Wifi).

siforvani_hovoru_uzivatel_cz_ED

Jak to funguje po technické stránce?

Na cílové zařízení je odeslán (pomocí SMS) signál s požadavkem na šifrovaný hovor. Aplikace zprávu zachytí, obě zařízení se spojí s přenosovým serverem, navzájem se autorizují a vytvoří šifrovanou relaci. V rámci této relace je pak přenášen hovor.

siforvani_hovoru_server_ED

Nasazení:

Hostované řešení.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu info@system4u.com nebo na telefonním čísle +420 543 210 522.


Společnost System4u je smluvním partnerem technologie Koolspan. Více informací najdete také na stránkách společnosti www.koolspan.com.

© 2019 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru