Macco Organiques s.r.o.

Spolupráce se společností System4u funguje k naší spokojenosti již pátým rokem.

Její začátky se datují do roku 2012, kdy jsme ve firmě používali telefony BlackBerry a System4u nám pomáhal s instalací a správou BlackBerry serveru.

Další díl spolupráce je s údržbou, optimalizací a rozšiřováním firemního informačního systému postaveného na platformě IBM Domino/Notes.

Potřebovali jsme také upravit stávající aplikace a připravit několik nových aplikací přímo pro naše interní potřeby. Programátoři ze System4u se s naším zadáním plně ztotožnili a napsali aplikace přesně dle našich požadavků. Jednalo se například o aplikaci pro integraci dat z několika interních informačních systémů za účelem exportu dokumentů certifikátů, které přikládáme k našim produktům.

Zajímáme se nyní o hromadnou správu našich mobilních zařízení a do budoucna zvažujeme implementaci některé z MDM technologií, opět společně se System4u.

Se spoluprací jsme velmi spokojeni – je dobré mít firmu System4u za zády a vědět, že nás nenechá na holičkách i mimo pracovní dobu, když nastane nějaký problém. System4u je pro nás nadstavbou našeho IT oddělení, když se na ně obracíme se specifickými požadavky. Díky jejich řešení se nám daří být v pracovních procesech efektivnější a postupně zjednodušujeme i naši firemní administrativu.

Rostislav Kuřítka, senior IT specialist, Macco Organiques s.r.o.