Reference od našich zákazníků

Díky spolupráci se System4u začal od začátku roku 2017 fungovat e-shop na nákup jízdenek.

Koncem roku 2016 jsme dostali od vedení města Brna nelehký úkol, spustit k 1. 1. 2017 e-shop na nákup jízdenek pro MHD. Řešení mělo být zároveň základem i pro naše další on-line služby města Brna.

Firma inQool a.s. vše potřebné ve velmi krátkém čase naprogramovala a vznikla potřeba zabezpečit tomuto řešení vysokou spolehlivost a dostupnost.
Jako partnera pro toto zabezpečení jsme vybrali společnost System4u, která v rekordně krátkém čase připravila řešení kompletní cloudové infrastruktury pro provoz e-shopu a administrativních součástí. Toto řešení je geograficky rozdistrubuováno do dvou lokalit  – datacentrum MI a T-Mobile, kde má System4u umístěné své cloudové služby.
Produkční řešení je tvořeno sadou 6 virtuálních serverů, běžícících na VMware uzlech v HA režimu, takže je vždy k dispozici potřebný výkon, a odolnost proti selhání.
Řešení využívá databázi jako službu, kdy na dvou databázových serverech běží oddělené instance pro potřeby řešení a jsou zrcadleny bez nutnosti nasadit MS SQL Enterprise licenci. Součástí služby je také plně funkční testovací prostředí na odděleném HW v analogické konfiguraci, tedy další 3 virutální servery + databázové služby.
System4u ve spolupráci z DPMB i inQoolem navrhnul řešení vysoké dostupnosti, odzkoušel a úspěšně využil v praxi pro případ úplného výpadku jedné lokality. Jedním z klíčových bodů, kde se plně uplatnila flexibilita a zkušenost System4u bylo napojení řešení na integrační portál třetí strany – EOC.
System4u pro programátory i adminstrátory DPMB poskytuje plnou podporu a provádí všechny rutinní úkoly jako je patchování serverů a správu obecně. Celé řešení je extenzivně monitorováno a výstupy jsou kromě nepřetržitého dohledu System4u předávány i zúčastněným stranám.

Kromě tohoto řešení máme od společnosti System4u nainstalovanou technologii MobileIron pro hromadnou správu a zabezpečení mobilních telefonů a tabletů. Díky této technologii máme pod kontrolou všechna mobilní zařízení, ze kterých zaměstanci přistupují k firemním serverům a k poště.
Společnost System4u je pro nás důležitým a splehlivým partnerem.

Dopravní podnik města Brna a.s., odbor IT

 

Macco Organiques s.r.o.

Spolupráce se společností System4u funguje k naší spokojenosti již pátým rokem.

Její začátky se datují do roku 2012, kdy jsme ve firmě používali telefony BlackBerry a System4u nám pomáhal s instalací a správou BlackBerry serveru.

Další díl spolupráce je s údržbou, optimalizací a rozšiřováním firemního informačního systému postaveného na platformě IBM Domino/Notes.

Potřebovali jsme také upravit stávající aplikace a připravit několik nových aplikací přímo pro naše interní potřeby. Programátoři ze System4u se s naším zadáním plně ztotožnili a napsali aplikace přesně dle našich požadavků. Jednalo se například o aplikaci pro integraci dat z několika interních informačních systémů za účelem exportu dokumentů certifikátů, které přikládáme k našim produktům.

Zajímáme se nyní o hromadnou správu našich mobilních zařízení a do budoucna zvažujeme implementaci některé z MDM technologií, opět společně se System4u.

Se spoluprací jsme velmi spokojeni – je dobré mít firmu System4u za zády a vědět, že nás nenechá na holičkách i mimo pracovní dobu, když nastane nějaký problém. System4u je pro nás nadstavbou našeho IT oddělení, když se na ně obracíme se specifickými požadavky. Díky jejich řešení se nám daří být v pracovních procesech efektivnější a postupně zjednodušujeme i naši firemní administrativu.

Rostislav Kuřítka, senior IT specialist, Macco Organiques s.r.o.


Se společností System4u jsme zahájili spolupráci jako s renomovaným partnerem na poli Mobile Device Management systémů před více jak 5 lety. V té době společnost Samsung Elektronics hledala na lokálním trhu partnera pro prodej vlastních řešení pro firmy. Společnost System4u je od té doby naším významným partnerem. Produkty Samsungu se díky zaměření na vysokou úroveň spravovatelnosti a bezpečnosti prostřednictvím platformy Knox těší u B2B klientů čím dál větší oblibě. Jelikož jsme klíčovým inovátorem na poli technologií, tak i na letošek chystáme spoustu nových možností jak zpříjemnit a usnadnit život uživatelům i administrátorům. Věřím, že System4u brzy překvapí novými možnostmi na naší platformě Samsung.

František Švihlík

Produktový Manager společnosti Samsung Elektronics Czech and Slovak, s. r. o.

 

 

System4U je náš spoľahlivý a flexibilný partner pre dodávanie a implementáciu MDM/EMM systémov od predných svetových dodávateľov našim zákazníkom.

Vladimír Zaťka

Data & Messaging Product Manager at Orange Slovensko

© 2019 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru