Správa IT

Deutsche leasing

Deutsche Leasing

Správa serverů v režimu 24/7

Macco Organiques

Instalace s správa BlackBerry serveru, údržba, optimalizace a rozšiřování firemního informačního systému. Úprava stávajících aplikací - přizpůsobení konkrétním potřebám společnosti, programování aplikací na míru. Podrobný popis našich služeb pro Macco Organiques ci přečtěte v sekci Reference od našich zákazníků.  

 

AJP-tech spol. s r.o.

Správa a podpora IT.
China Tours

China Tours

Kompletní servis IT a provoz služby hybridní cloud. Umístení a podpora virtuálních serverů na platformě VMWARE v našem hostingovém centru. V lokalitě podpora notebooků, správa sítě a telefonie.
AK Tomáš Rašovský - logo

Advokátní kancelář Tomáš Rašovský

Kompletní servis IT a provoz služby hybridní cloud. Umístění a podpora provozu fyzických serverů v našem hostingovém centru. Provoz virtuální serverů na platformě VMWARE. Ve všech lokalitách klienta podpora mixu notebooků a terminálových stanic, správa sítě a telefonie. Provoz a podpora řešení Advokátní Agenda a Inkaso Pohledávek.
Tschopl

Advokátní kancelář Tschöpl & Partner

Kompletní servis IT a provoz služby hybridní cloud. Umístení a podpora virtuálních serverů na platformě VMWARE v našem hostingovém centru. V lokalitě (Praha, Brno) podpora mixu notebooků a PC stanic, správa sítě a telefonie. Provoz a podpora řešení Advokátní Agenda.
AK Zrůstek, Lůdl a partneři - logo

Advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partneři

Provoz služby hybridní cloud. Umístení a podpora virtuálních serverů na platformě VMWARE v našem hostingovém centru. Provoz a podpora řešení Advokátní Agenda včetně groupware - emailových řešení.
Hempel

Hempel

Outsourcing servisu IT pro lokání pobočku nadnárodního koncernu Hempel pod taktovkou polských kolegů z centrály IT pro tento region.
LZ Legal

LZ Legal

Kompletní servis IT a provoz služby hybridní cloud. Umístení a podpora virtuálních serverů na platformě VMWARE v našem hostingovém centru. V lokalitách klienta podpora mixu notebooků a PC stanic, správa sítě a telefonie. Provoz a podpora řešení Advokátní Agenda a Inkaso Pohledávek.