Hostingové služby

Dopravni podnik mesta Brna

Dopravní podnik města Brna

Nasazení EMM technologie MobileIron. Kompletní cloudové prostředí pro běh eshopu brnopas.cz, highavailability prostředí ve dvou geograficky oddělených datacentrech s propojením na externí systémy. Podrobný popis našich služeb pro DPMB ci přečtěte v sekci Reference od našich zákazníků.
GRINEX ADVISORY logo

Grinex Advisory

Systém Agenda CRM pro správu zakázek ekonomických kanceláří. Kompletní hosting IT infrastruktury a podpora uživatelů na bázi mixu terminálových serverů a lokálních stanic.
Designbath SE - logo

Design Bath SE

Hosting MS Exchange serveru, přístup z mobilních zařízení a jejich správa pomocí služby Proemail.
Edymax holding - logo

Edymax Holding

Hosting emailového a messagingového řešení MS Exchange; mobilní přístup a správa mobilních zařízení
China Tours

China Tours

Kompletní servis IT a provoz služby hybridní cloud. Umístení a podpora virtuálních serverů na platformě VMWARE v našem hostingovém centru. V lokalitě podpora notebooků, správa sítě a telefonie.
AK Tomáš Rašovský - logo

Advokátní kancelář Tomáš Rašovský

Kompletní servis IT a provoz služby hybridní cloud. Umístění a podpora provozu fyzických serverů v našem hostingovém centru. Provoz virtuální serverů na platformě VMWARE. Ve všech lokalitách klienta podpora mixu notebooků a terminálových stanic, správa sítě a telefonie. Provoz a podpora řešení Advokátní Agenda a Inkaso Pohledávek.
Tschopl

Advokátní kancelář Tschöpl & Partner

Kompletní servis IT a provoz služby hybridní cloud. Umístení a podpora virtuálních serverů na platformě VMWARE v našem hostingovém centru. V lokalitě (Praha, Brno) podpora mixu notebooků a PC stanic, správa sítě a telefonie. Provoz a podpora řešení Advokátní Agenda.
AK Zrůstek, Lůdl a partneři - logo

Advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partneři

Provoz služby hybridní cloud. Umístení a podpora virtuálních serverů na platformě VMWARE v našem hostingovém centru. Provoz a podpora řešení Advokátní Agenda včetně groupware - emailových řešení.
Hempel

Hempel

Outsourcing servisu IT pro lokání pobočku nadnárodního koncernu Hempel pod taktovkou polských kolegů z centrály IT pro tento region.
Eneza logo

Eneza

Hosting v datovém centru System4u - řešení MobileIron pro 25 uživatelů.
LZ Legal

LZ Legal

Kompletní servis IT a provoz služby hybridní cloud. Umístení a podpora virtuálních serverů na platformě VMWARE v našem hostingovém centru. V lokalitách klienta podpora mixu notebooků a PC stanic, správa sítě a telefonie. Provoz a podpora řešení Advokátní Agenda a Inkaso Pohledávek.

ORKÁN plus

Hosting  a správa ekonomického systému, podpora účetnictví on-line, elektronická správa účetních dokladů