Proč s námi

Společnost System4u byla založena v roce 2004 v Brně.

Specializujeme se na mobilní technologie a na možnosti jejich využití ve firmách.

Nabízíme komplexní služby v oblasti firemní mobility (EMM) od poradenství a analýzy současné situace ve firmě, návrh a implementaci řešení a následnou správu a podporu.


Společnost System4u se kromě specializace na Mobile Device Management (MDM) zaměřuje také na nástroje pro správu aplikací (MAM) a firemního obsahu (MCM). V oblasti firemní mobility jsme dosáhli vedoucího postavení na českém trhu.

 

Proč s námi?

Záruka spolehlivosti

Díky dlouholeté zkušenosti v oboru jsme schopni vám poradit s výběrem vhodného řešení na míru vaší společnosti. Mobilní řešení jsou naší specializací již od roku 2007. Během této doby jsme nasbírali cenné zkušenosti a také celou řadu významných zákazníků.

Služby zákazníkům

Vysokou přidanou hodnotou společnosti je kvalita poskytovaných služeb. Naše centrum podpory pracuje nepřetržitě 24 hodin denně po celý rok. V současné době aktivně monitorujeme více než 200 serverů a spravujeme tvíce než 62 000 mobilních zařízení.

Pokud nemáte dostatek prostoru nebo času se o servery starat, jsem schopni vám vše zajistit a mobilní řešení implementovat jako cloudovou službu. Více o možnosti hostovaných služeb najdete ZDE.

Vstup do globální aliance GEMA

V roce 2015 jsme se stali exkluzivním partnerem GEMA (Global Enterprise Mobility Alliance) pro Českou republiku a Slovensko.

ISO 9001 a 27001

V roce 2012 jsme podstoupili velký audit integrovaného systému managmentu a podařilo se nám naplnit veškeré požadavky norem ISO 9001 a ISO 27001.

Nejvyšší partner společnosti MobileIron

Vzhledem k tomu, že jsme nejvyšším partnerem Iron společnosti MobileIron pro Českou republiku, poskytujeme svým zákazníkům široké spektrum služeb na nejvyšší úrovni právě pro tuto platformu. Pravidelně pořádáme školení MobileIron a pro širokou veřejnost také webináře o novinkách mobilních řešeních a platformách.

Možnost vyzkoušet ZDARMA

Nabízené technologie pro hromadnou správu mobilních zařízení je možné zdarma vyzkoušet a nechat si vypracovat podrobnou cenovou nabídku na míru vašim potřebám a počtu uživatelů. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si nezávaznou konzultaci.

© 2019 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru