Kariéra – Obchodník

Máš rád nové technologie? Bez mobilu a tabletu se neobejdeš? Baví Tě dělat byznys? Tak čti dál.

My v System4u žijeme mobilními technologiemi. Svým zákazníkům poskytujeme služby v oblasti Enterprise Mobility Management (EMM) a jsme špičkou mezi poskytovateli těchto služeb.

Do našeho týmu nadšenců pro mobilní technologie hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodník. Pokud máš jistotu, že by Tě to bavilo, pojď do toho!

Co u nás budeš dělat

Tvou hlavní náplní práce bude prodej našich služeb z oblasti EMM, tedy správy a zabezpečení firemních mobilních zařízení. Budeš vyhledávat nové obchodní příležitosti, starat se o stávající klienty a to jak u nás, tak i v zahraničí. V začátcích Ti budou oporou zkušenější kolegové a pro tuto práci Tě důkladně proškolíme. Hlavním působištěm Tvé práce bude Praha, ale cestovat budeš po celé ČR i do zahraničí. Kancelář budeš mít doma a když budeš mít pocit, že Ti chybí kolektiv, přijedeš za námi do Brna.

Co bys nám měl nabídnout

Hlavně to, co dělá obchodníka obchodníkem, tedy empatie, komunikativnost, cílevědomost, prezentační dovednosti a ještě dalších 1000 vlastností, které sem už snad ani nebudeme psát. Měl bys v sobě hlavně mít nadšení pro mobilní technologie a znalost tohoto specifického trhu.  Taky trocha té úředničiny se hodí, povedeš si obchodní agendu, budeš zpracovávat výběrová řízení. Určitě využiješ i angličtinu a dostaneš příležitost prezentovat firmu i sebe na odborných konferencích u nás, i v zahraničí.

Co Ti nabízíme my

Samozřejmě plat odpovídající popsané pozici s podíly na výsledcích. Také stravenky a 5 týdnů dovolené.  Budeš se u nás neustále vzdělávat v oblasti mobilních technologií. Svůj pracovní čas si budeš plánovat podle sebe a určitě se s námi i dobře pobavíš na našich neformálních firemních akcích.

Děkujeme, že jsi si přečetl náš inzerát a pokud Tě zaujal, spoj se s námi. Můžeš rovnou poslat životopis na adresu jsafarova@system4u.com s předmětem Obchodník anebo si na této adrese vyžádej více informací.  

 Těšíme se, Jitka Šafářová, System4u, a.s.

 

 

 

 

 

 

© 2019 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru