Kariéra – Obchodník

Baví Tě mobilní technologie a bez mobilu a tabletu se neobejdeš? Baví Tě byznys? Tak čti dál.

My v System4u žijeme mobilními technologiemi. Svým zákazníkům poskytujeme služby v oblasti Enterprise Mobility Management (EMM) a jsme špičkou mezi poskytovateli těchto služeb.

Do našeho týmu nadšenců pro mobilní technologie hledáme kolegu obchodníka.

Co u nás budeš dělat

Tvou hlavní náplní práce bude prodej našich služeb z oblasti EMM, tedy správy a zabezpečení firemních mobilních zařízení. Budeš vyhledávat nové obchodní příležitosti, starat se o stávající klienty. V začátcích Ti budou oporou zkušenější kolegové a pro tuto práci Tě důkladně proškolíme. Nevadí, že o EMM zatím moc nevíš. Základy si přečti u nás na webu a vše ostatní Tě rádi naučíme.

Co bys nám měl nabídnout

Především musíš být nadšencem pro mobilní technologie a znát tento specifický trh. Taky trocha  úředničiny se hodí, povedeš si obchodní agendu, budeš zpracovávat výběrová řízení. Určitě se Ti bude hodit i angličtina a dostaneš příležitost prezentovat firmu i sebe na odborných konferencích.

Co Ti nabízíme my

Samozřejmě plat odpovídající popsané pozici s podíly na výsledcích. Také stravenky a 5 týdnů dovolené.  Budeš se u nás neustále vzdělávat v oblasti mobilních technologií. Svůj pracovní čas si budeš plánovat podle sebe a určitě se s námi i dobře pobavíš na našich firemních akcích.

 

Děkujeme, že jsi přečetl náš inzerát a pokud Tě zaujal, spoj se s námi. Můžeš rovnou poslat životopis na  info@system4u.com s označením Obchodník a nebo si zavolej pro více informací na číslo 543 210 522.

 

Těšíme se, System4u, a.s., www.system4u.cz.

 

 

 

 

© 2018 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru