Jsme jediný partner pro firemní mobilitu, kterého budete kdy potřebovat.

Nakoupíme mobilní zařízení do vaší firmy, pomůžeme s jejich nasazením, zabezpečením i správou, postaráme se o reklamace. Navíc nabízíme prvotřídní zákaznický servis a jsme partnerem firem jako T-Mobile, Samsung nebo ŠKODA AUTO. Přidáte se?
Svg ikona služby
1

Jsme v tom s vámi od začátku až do konce

Nakoupíme pro vás mobilní zařízení, uvedeme je do provozu, vyvineme aplikace na míru, zajistíme výměnu při poruše, vyřešíme reklamace, postaráme se o recyklaci starých telefonů. Jednoduše řešíme všechno, co je potřeba – abyste vy nemuseli.

Svg ikona služby
2

Nasazujeme všechny světové technologie

Umíme nasadit kteroukoliv z předních technologií pro správu a zabezpečení mobilních zařízení. Pro Samsung Knox jsme dokonce jediný dodavatel a pro MobileIron nejvyšší partner v Česku. Od VMware jsme odbrželi ocenění Partner roku pro oblast Digital Workspace pro CZ i SK a dosáhli jsme úrovně Master Services Competency. Pro Microsoft jsme Gold partery.

Svg ikona služby
3

Náš 24/7 servis zajišťují přímo technici

Žádní anonymové na telefonu. A už vůbec ne hlasoví roboti. Když nám napíšete na help desk, aplikace vás automaticky spojí přímo s technikem. Je to podobné, jako byste na zákaznické lince Škodovky mluvili přímo s konstruktérem svého auta. Fikce? U nás skutečnost.

Svg ikona služby
4

Patříme do asociace GEMA

Global Enterprise Mobility Alliance (GEMA) je prestižní asociace,do které patří špičky ve svém oboru z celého světa. My tam jsme jediný zástupce za Čechy a Slovensko. Naši klienti tak mají přístup k nejnovějším technologiím i know-how.

Začínali jsme v malém kutlochu v centru Brna. Dnes patříme mezi špičku českých IT firem.

Nápad založit firmu vznikl v létě 2004. U piva. Reálné obrysy dostal o pár měsíců později, kdy jsme si pronajali malou místnost v centru Brna, nakoupili staré servery a začali nabízet cloudové služby.

Počáteční nadšení vystřídalo zklamání. O cloudové služby nebyl takový zájem, jak jsme si malovali. Přeorientovali jsme se na obecnou správu IT a vyvinuli aplikaci pro advokátní kanceláře.

Je to tady! Firma T-Mobile si všimla naší práce a nabídla nám možnost spolupracovat na správě a podpoře BlackBerry, tehdejší technologické novince. Začínáme nabízet řešení pro správu firemní mobility (EMM, MDM).

Punkové časy skončily. Zaměstnali jsme největší machry v oboru IT, nabrali prestižní klienty a získali certifikaci ISO 9001 a 27001. Vyrostli jsme v 30hlavou firmu, dostali se mezi světovou špičku v oboru firemní mobility a staráme se o více než 100 000 mobilních zařízení našich klientů.

Úspěch nám však do hlavy nestoupl a pomáháme i těm, kteří to nejvíce potřebují. Spojili jsme se s nadací Člověk v tísni a pravidelně přispíváme lidem, kteří se kvůli exekuci dostali do životních potíží.

Chcete nás i vidět? Tohle jsou naši zakladatelé:

Edward Plch

Edward Plch

Vystudoval právnickou fakultu, ale vždycky ho to táhlo spíše k IT. Ve firmě má na starosti vše, co se týká firemních mobilních řešení, jejich systémové integrace a návrhů optimálních řešení firemní mobility. Ve volném čase cestuje a leze po skalách nebo do jeskyní.

David Peřina

David Peřina

Po vystudování ekonomie se rychle přeorientoval na vedení programátorů a správu IT. Zastřešuje chod infrastruktury datacenter firmy i klientů, hostingové služby a vývoj. Má rád databáze všeho druhu, od programování až po ladění výkonu serverů. Ve volném čase cestuje, tancuje a čte kvalitní literaturu.

Martin Koláček

Martin Koláček

Vystudoval elektrotechniku na VUT, ale hned první práci získal ve finančním managementu, kterému se věnuje i v System4u. Má rád jachting a cestování, kde se mísí dobrodružství, svoboda a respekt k přírodě. Rád studuje věci skryté pod povrchem racionální reality.

Nás už znáte. Teď bychom rádi poznali zase my vás