Seeky

V čem jsme silní?

V čem jsme silní?

Jsme zkušený a nezávislý systémový integrátor v oblasti digitálního pracoviště a IT infrastruktury. Známe silné a slabé stránky všech řešení v našem portfoliu, umíme pro vás vybrat takové, které vám bude fungovat dlouhodobě. Ať provádíme migraci, implementaci, nebo pravidelné servisní úkony, vždy klademe velký důraz na bezpečnost.   

Jsme experti na digitalizaci pracoviště

Volíme pro vás cestu maximálního využití technologií aby vaše pracovní procesy byly spolehlivé, maximálně produktivní a zároveň bezpečné. Klademe velký důraz na snadnost použití a uživatelskou zkušenost. Vaše moderní digitální pracoviště postavíme okolo služby Microsoft 365. Pomůžeme vám nejen pochopit, jaké funkce a aplikace potřebujete a jak je optimálně využívat, ale také jak celou platformu dokonale zabezpečit.

Specializujeme se na správu a bezpečnost zařízení

Jsme specialisté na správu a zabezpečení všech typů zařízení, uživatelských identit, řízení přístupů a oprávnění. Nabízíme rozsáhlé služby v oblasti kybernetické bezpečnosti. Pomůžeme vám s úvodní analýzou stavu, návrhem vaší bezpečnostní strategie a implementací konkrétních produktů a služeb. V naší činnosti se opíráme o doporučení vycházejí z modelu nulové důvěry a hloubkové obrany. Naše bezpečnostní řešení v kombinaci se službou Managed Detection and Response komplexně pokryjí široké spektrum kybernetických hrozeb a výrazně posílí odolnost vaší organizace.

Přeneseme vaše podnikání do cloudu

Provedeme vás celou cestou modernizace IT infrastruktury a adopce hybridních či plně cloudových služeb a prostředků tak, aby vše proběhlo hladce a efektivně. Pokryjeme celé spektrum souvisejících aktivit, od samotného plánování a návrhu až po rámcová nasazení včetně řízení migračních projektů. Zajistíme správu a monitoring v modelu až 24/7. Pomůžeme vám s kontinuální optimalizací, orchestrací a pokročilou automatizací abyste naplno využili všechny výhody moderního cloudové prostředí.

Máme prvotřídní zákaznický servis a centrum podpory

Již 20 let poskytujeme technickou podporu zákazníkům po celém světě. Podporujeme statisíce zařízení a široké spektrum tradičních i cloudových systémů. Specializovaný tým techniků je vám k dispozici 24 hodin denně a je připraven vypořádat se s jakoukoli IT výzvou.

Působíme mezinárodně

Jsme členem GEMA, Global Enterprise Mobility Alliance – globálního poskytovatele služeb pro správu a zabezpečení firemních mobilních zařízení. Díky tomu jsme schopni nabídnout jednotné portfolio služeb při dodržení nejvyšších nároků na kvalitu, přizpůsobené individuálním regionálním potřebám jednotlivých zemí, jejich kultuře, jazyku, časovému pásmu a legislativě. 

Pravidelně se umisťujeme v Gartnerově magickém quadrantu.

Máme tradici

 • 2004 – Zakládáme firmu

  2004 – Zakládáme firmu

  Nápad založit firmu vznikl v létě 2004. U piva. Reálné obrysy dostal o pár měsíců později, kdy jsme si pronajali malou místnost v centru Brna, nakoupili staré servery a začali nabízet cloudové služby.

 • 2006 – Vyvíjíme aplikaci pro advokátní kanceláře

  2006 – Vyvíjíme aplikaci pro advokátní kanceláře

  Počáteční nadšení vystřídalo zklamání. O cloudové služby nebyl takový zájem, jak jsme si malovali. Přeorientovali jsme se na obecnou správu IT a vyvinuli aplikaci pro advokátní kanceláře.

 • 2008 – Začínáme s BlackBerry

  2008 – Začínáme s BlackBerry

  Je to tady! Firma T-Mobile si všimla naší práce a nabídla nám možnost spolupracovat na správě a podpoře BlackBerry, tehdejší technologické novince. Začínáme nabízet řešení pro správu firemní mobility (EMM, MDM).

 • 2009 - Punkové časy skončily

  2009 - Punkové časy skončily

  Zaměstnali jsme největší machry v oboru IT, nabrali prestižní klienty a získali certifikaci ISO 9001 a 27001. Vyrostli jsme v 30hlavou firmu, dostali se mezi světovou špičku v oboru firemní mobility a bezpečnosti, staráme se o více než 200 000 mobilních zařízení našich klientů.

 • 2020 - Jedeme stále vpřed

  2020 - Jedeme stále vpřed

  Úspěch nám však do hlavy nestoupl a pomáháme i těm, kteří to nejvíce potřebují. Spojili jsme se s nadací Člověk v tísni a pravidelně přispíváme lidem, kteří se kvůli exekuci dostali do životních potíží. Podporujeme také výstavbu dětského hospicu Dům pro Julii.

Naši partneři

Dlouhodobě spolupracujeme se špičkami v oboru.

Microsoft logo
Jsme Microsoft partnerem s designací Modern Work a Security a s advanced specializaci v oblasti Identity and Access Managementu.
VMware logo
Jsme držitelem nejvyššího statusu VMware Solution Provider Premier Partner pro Česko a Slovensko. Získali jsme také vysoce prestižní Master Services Competency pro oblast Digital Workspace.
Ivanti logo
Jsme partnerem Ivanti s nejvyšší úrovní Premier v České republice a na Slovensku. Zkušenosti máme s nasazení ve středních firmách i velkých světových korporacích.
JAMF logo
Jsme Jamf partner pro nasazení a správu Jamf Platform – špičkového řešení pro správu a zabezpečení zařízení “Apple at work”
Samsung logo
Jsme partnerem společnosti Samsung v  Česku a na Slovensku. Díky technologiím Samsung přinášíme dostupné a spolehlivé řešení.
Okta logo
Jako certifikovaný partner Okta pokryjeme Identity management pro firemní zaměstnance i zákazníky
SOTI logo
Jako Gold partner společnosti SOTI pro Českou republiku a Slovensko jsme schopni nasadit celou platformu SOTI ONE.
Lookout logo
Jako partneři společnosti Lookout v  Česku a na Slovensku vám zajistíme komplexní servis.

Kdo jsme

Tohle jsou naši zakladatelé. Z malé firmy vytvořili špičkovou IT firmu s mezinárodní působností. 

System4u Kdo jsme
Edward Plch

Edward Plch

Vystudoval právnickou fakultu, ale vždycky ho to táhlo spíše k IT. Ve firmě má na starosti vše, co se týká firemních mobilních řešení, jejich systémové integrace a návrhů optimálních řešení firemní mobility. Ve volném čase cestuje a leze po skalách nebo do jeskyní.
David Peřina

David Peřina

Po vystudování ekonomie se rychle přeorientoval na vedení programátorů a správu IT. Zastřešuje chod infrastruktury datacenter firmy i klientů, hostingové služby a vývoj. Má rád databáze všeho druhu, od programování až po ladění výkonu serverů. Ve volném čase cestuje, tancuje a čte kvalitní literaturu.
Martin Koláček

Martin Koláček

Vystudoval elektrotechniku na VUT, ale hned první práci získal ve finančním managementu, kterému se věnuje i v System4u. Má rád jachting a cestování, kde se mísí dobrodružství, svoboda a respekt k přírodě. Rád studuje věci skryté pod povrchem racionální reality.

Lídři System4u

Borci, kteří se starají o naše zákazníky, vedou projekty, dohlíží na kvalitu IT týmů a posouvají firmu vpřed.

Ladislav Blažek

Ladislav Blažek

Technický ředitel
Petr Malina

Petr Malina

Manažer obchodního rozvoje
Ondřej Kubeček

Ondřej Kubeček

Obchodní ředitel
Martin Šebek

Martin Šebek

Manažer týmu Produktivity
Roman Přikryl

Roman Přikryl

Manažer týmu Security/Identity & Access
Martin Tvrdý

Martin Tvrdý

Manažer týmu Unified Endpoint Management

Snažíme se být užiteční

Záleží nám na tom, co se ve společnosti děje, proto pravidelně přispíváme.

Dům pro Julii

Dům pro Julii

Pomáháme s dostavět a následně provozovat dětský hospic.
Člověk v tísni

Člověk v tísni

Přispíváme na provoz dluhové poradny.