Jsme jediný partner pro digitalizaci pracoviště, kterého budete kdy potřebovat.

Přesuneme fungování vašeho podnikání na cloud. Také nakoupíme do vaší firmy mobilní zařízení   a pomůžeme s jejich nasazením, zabezpečením i správou. A nebo se komplet postaráme o vaše IT. Navíc nabízíme prvotřídní zákaznický servis a jsme partnerem firem jako T-Mobile, Samsung nebo ŠKODA AUTO. Přidáte se?
Svg ikona služby
1

Jsme experti na správu mobilních zařízení

Jako jediní v ČR a na Slovensku nasazujeme všechny přední technologie pro správu mobilních zařízení ve firmách (telefonů, tabletů, notebooků, rugged devices aj.) a jsme členy asociace GEMA (Global Enterprise Mobility Alliance).

Svg ikona služby
2

IT je pro nás celým životem

Už v roce 2004 jsme nakoupili první servery a nabízeli cloudové služby. Dnes firmám zajišťujeme kompletní správu IT infrastruktury nebo jim jako nejvyšší partner Microsoft nasazujeme cloudové aplikace Microsoft 365.

Svg ikona služby
3

K dispozici jsme vám 24/7

Na podpoře vždy mluvíte s technikem, který technologiím dokonale rozumí. Je to podobné, jako byste zavolali do Škodovky a promluvili si s konstruktérem svého auta. Fikce? U nás skutečnost.

Svg ikona služby
4

Zajistíme celý životní cyklus mobilních zařízení

Od konzultace a výběr zařízení, přes jeho nastavení a správu až po recyklaci. Staráme se fimám o celý životní cyklus mobilních zařízení.

Začínali jsme v malém kutlochu v centru Brna. Dnes patříme mezi špičku českých IT firem.

Nápad založit firmu vznikl v létě 2004. U piva. Reálné obrysy dostal o pár měsíců později, kdy jsme si pronajali malou místnost v centru Brna, nakoupili staré servery a začali nabízet cloudové služby.

Počáteční nadšení vystřídalo zklamání. O cloudové služby nebyl takový zájem, jak jsme si malovali. Přeorientovali jsme se na obecnou správu IT a vyvinuli aplikaci pro advokátní kanceláře.

Je to tady! Firma T-Mobile si všimla naší práce a nabídla nám možnost spolupracovat na správě a podpoře BlackBerry, tehdejší technologické novince. Začínáme nabízet řešení pro správu firemní mobility (EMM, MDM).

Punkové časy skončily. Zaměstnali jsme největší machry v oboru IT, nabrali prestižní klienty a získali certifikaci ISO 9001 a 27001. Vyrostli jsme v 30hlavou firmu, dostali se mezi světovou špičku v oboru firemní mobility a staráme se o více než 100 000 mobilních zařízení našich klientů.

Úspěch nám však do hlavy nestoupl a pomáháme i těm, kteří to nejvíce potřebují. Spojili jsme se s nadací Člověk v tísni a pravidelně přispíváme lidem, kteří se kvůli exekuci dostali do životních potíží.

Chcete nás i vidět? Tohle jsou naši zakladatelé:

edward-plch

Edward Plch

Vystudoval právnickou fakultu, ale vždycky ho to táhlo spíše k IT. Ve firmě má na starosti vše, co se týká firemních mobilních řešení, jejich systémové integrace a návrhů optimálních řešení firemní mobility. Ve volném čase cestuje a leze po skalách nebo do jeskyní.

david-perina

David Peřina

Po vystudování ekonomie se rychle přeorientoval na vedení programátorů a správu IT. Zastřešuje chod infrastruktury datacenter firmy i klientů, hostingové služby a vývoj. Má rád databáze všeho druhu, od programování až po ladění výkonu serverů. Ve volném čase cestuje, tancuje a čte kvalitní literaturu.

martin-kolacek

Martin Koláček

Vystudoval elektrotechniku na VUT, ale hned první práci získal ve finančním managementu, kterému se věnuje i v System4u. Má rád jachting a cestování, kde se mísí dobrodružství, svoboda a respekt k přírodě. Rád studuje věci skryté pod povrchem racionální reality.

Nás už znáte. Rádi poznáme vás.


Spojte se s námi
×

Spojte se s námi

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.

    Chceme být společensky užiteční

    Přispíváme na dostavbu a provoz dětského hospicu

    Přispíváme na dostavbu a provoz dětského hospicu

    Pomáháme s provozem <a href="https://www.clovekvtisni.cz/co-delame/socialni-prace-v-cr/dluhove-poradenstvi" target="_blank">dluhové poradny</a>

    Pomáháme s provozem dluhové poradny