VMware on-line event

Již nyní se můžete registrovat na jedinečný on-line event, který proběhne 15. 11.

Tento event shrnuje to nejaktuálnější a nejzajímavější z VMware. Můžeme to nazvat “ozvěny VMworldu v US a Barceloně”, kde VMware předvedl po obsahové stránce opravdu to nej. Touto online aktivitou chce VMware  svá  řešení, produkty a experty přiblížit i těm, kteří se nemohli  VMworldu účastnit. Dnešní techničtí profesionálové musí zvládat nové metody doručování aplikací, nové modely provozu v multi-cloudovém světě a nové přístupy k řešení kyber-bezpečnostních hrozeb – to vše při podmínce zlepšování komfortu práce koncového uživatele.

Připojte se k nám během vInnovation Online a zjistěte, jak můžete pomocí řešení společnosti VMware zapracovat na nových dovednostech a začít sklízet užitek z nových, naprosto převratných technologií.

Středa 15. listopadu, 2017 10:00 – 15:00 CET. Registrujte se http://1url.cz/vtSBP

Buďte v obraze

  • Dáme vám vědět o novinkách a problémech v zabezpečení mobilních zařízení. Zanechte nám e-mail – každý měsíc vám zdarma pošleme report nejdůležitějších událostí připravený našimi experty.
  • Spamu se nemusíte bát. Posíláme maximálně 2 e-maily měsíčně a z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *