System4u partnerem konference Mobilní řešení pro business

I v letošním roce jsme se stali partnery konference Mobilní řešení pro business. Konference se bude konat přesně za měsíc, tj. 21. září v Praze. Za nás bude přednášet obchodní ředitel Ondřej Kubeček a tématem bude Enterprise Mobility Management a profesionální implementace některé ze světových technologií od System4u.

Máte zájem zúčastnit se této konference jako host naší společnosti? Kontaktujte nás na e-mailové adrese pholubcova at system4u.com a obdržíte přihlašovací údaje. Těšíme se na setkání s Vámi!

Buďte v obraze

  • Dáme vám vědět o novinkách a problémech v zabezpečení mobilních zařízení. Zanechte nám e-mail – každý měsíc vám zdarma pošleme report nejdůležitějších událostí připravený našimi experty.
  • Spamu se nemusíte bát. Posíláme maximálně 2 e-maily měsíčně a z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *