System4u nově podporuje MDM řešení pro T-Mobile

Společnost System4u nově převzala podporu Mobile Device Management řešení bezpečné správy mobilních zařízení pro českého operátora T-Mobile. Zvolenou platformou je MobileIron, která nabídla nejlepší řešení zejména pro svůj multiplatformní charakter a úroveň zabezpečení.

Řešení MobileIron a komplexní podpora od System4u zajišťuje bezpečný přístup k datům, a to z nejrůznějších zařízení. Systém umožňuje vzdálený přístup k elektronické poště, pracovním aplikacím, dokumentům a datům. Není třeba se bát, že by byla ohrožena bezpečnost i při používání soukromých zařízení.

„MobileIron je špičkou mezi současnými řešeními na trhu s širokou nabídkou různých modulů dle přání a požadavků zákazníka. Tyto rozsáhlé možnosti právě ocenil i T-Mobile. Klíčové jsou zde zejména pokročilá správa zařízení a především multiplatformní charakter systému,“ říká Ondřej Kubeček, System4u. Ve chvíli, kdy zaměstnanci přinášejí do firmy svá vlastní mobilní zařízení nebo soukromě používají firemní, získává multiplatformní MobileIron zcela nový rozměr a firmy tak mohou pohodlně a jednotně spravovat zařízení s různými operačními systémy – primárně Android a iOS.

System4u nabízí zejména firmám komplexní řešení na míru v oblasti Mobile Device Managementu od pečlivého výběru přes precizní nasazení až po následnou podporu. System4u vychází z analýzy potřeb zákazníka, následně připravuje návrh nejvhodnějšího mobilního řešení a nabízí testování navrženého MDM řešení na svých serverech. Výhodou řešení System4u je práce s několika partnerskými produkty, kterou se zabývají certifikovaní odborníci. System4u je certifikovaným partnerem pro řešení BES 10, MobileIron a Citrix. MDM řešení pro T-Mobile je jednou z největších implementací u nás, nicméně System4u má zkušenosti i s projekty většího rozsahu – přes 10 000 zařízení.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *