System4u je partnerem Samsung Knox

Samsung logoNaše firma se stala partnerem společnosti Samsung pro implementaci a prodej licencí technologie Samsung Knox.

Samsung Knox je jedinečným řešením pro zabezpečení mobilních zařízení platformy Android. Díky Samsung Knox je možné skutečně bezpečně oddělit soukromá a firemní data či přistupovat k firemním zdrojům pouze z ověřeného prostředí. Více se můžete dozvědět na webu věnovaném přímo Samsung Knox. V případě zájmu o řešení Samsung Knox nás neváhejte kontaktovat.

Samsung Knox logo

Buďte v obraze

  • Dáme vám vědět o novinkách a problémech v zabezpečení mobilních zařízení. Zanechte nám e-mail – každý měsíc vám zdarma pošleme report nejdůležitějších událostí připravený našimi experty.
  • Spamu se nemusíte bát. Posíláme maximálně 2 e-maily měsíčně a z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *