Stali jsme se akciovou společností!

S účinností ke dnešnímu dni byla do obchodního rejstříku Krajského soudu v Brně zapsána změna právní formy naší společnosti System4u, s.r.o. na akciovou společnost System4u a.s. Příslušný projekt přeměny společnosti byl zaslán do Sbírky listin obchodního rejstříku Krajského soudu v Brně a současně je uveřejněn na našem webu v sekci O nás.

Tato významná změna odráží nejen dosažené úspěchy společnosti, ale vytváří i podmínky pro její další rozvoj. Má také za cíl svým akciovým programem motivovat zaměstnance na růstu firmy a přinášet tak zákazníkům ještě profesionálnější služby.

 

Buďte v obraze

  • Dáme vám vědět o novinkách a problémech v zabezpečení mobilních zařízení. Zanechte nám e-mail – každý měsíc vám zdarma pošleme report nejdůležitějších událostí připravený našimi experty.
  • Spamu se nemusíte bát. Posíláme maximálně 2 e-maily měsíčně a z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *