Seminář Mobilní bezpečnost na letišti Václava Havla v Praze

V úterý 22. března jsme společně s firmami OKsystem a Techdata uspořádali na letišti Václava Havla v Praze seminář na téma Mobilní bezpečnost. Zástupce každé z uvedených firem našim hostům představil své řešení pro zabezpečení mobility.

Po skončení semináře následovala exkurze na letišti, kde jsem se podívali do jeho technických prostor, viděli jsme z blízka startovat i přistávat letadla a od našeho sympatického průvodce, bývalého pilota ČSA,  jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací.

A proč jsme pro náš seminář zvolili právě letiště? Společnost Řízení letového provozu je jedním z našich významných zákazníků, kteří používají námi nainstalovanou technologii pro hromadnou správu a zabezpečení firemní mobility MobileIron. A navíc, letiště jsme všichni znali pouze jako cestující, ale neznali jsme jeho technické zázemí. Seminář byl tedy eduakativní po všech stránkách.

IMG_20170322_101850
IMG_20170322_111810
IMG_20170322_114604

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *