Pozvánka na webinář 26. 9. od 13 hodin

Rádi bychom Vás pozvali na webinář společnosti System4 pořádaný ve spolupráci se společností Samsung.

Tentokrát se zaměříme na možnosti bezpečného nasazení a správy mobilní platformy Android ve firmách pomocí technologie Samsung KNOX. Dozvíte se více o propojení technologií Samsung Knox Workspace, Knox Customization a Knox Mobile Enrollment (www.samsungknox.com).

Díky těmto technologiím budete schopni efektivně integrovat mobilní zařízení do firemní infrastruktury a vaši zaměstnanci budou moci pracovat na svých oblíbených zařízeních. Také získáte potřebný dohled a kontrolu přístupu k firemním informacím.

Webinář je určen jak IT administrátorům a správcům mobilních řešení, tak i těm, kteříse rozhodují, zda mobilní řešení ve firmě nasadit či nikoliv.

Termín: 26. září2016 od 13 hodin
Registrace:
https://attendee.gotowebinar.com/register/5305461740183106050

Délka webináře: 1 hodina (prezentace včetnědotazů)

Účast na webináři je ZDARMA.

Budeme se na vás těšit.

Prezentaci, která na webináři proběhla, si můžete stáhnout samsung-knox_webinar_system4u_092016.

Buďte v obraze

  • Dáme vám vědět o novinkách a problémech v zabezpečení mobilních zařízení. Zanechte nám e-mail – každý měsíc vám zdarma pošleme report nejdůležitějších událostí připravený našimi experty.
  • Spamu se nemusíte bát. Posíláme maximálně 2 e-maily měsíčně a z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *