Nocleženka pro lidi bez domova aneb konáme dobro

Mrzne až praští. Nám v kanceláři je dobře, máme tady teplo a po práci jdeme zase do svých vyhřátých domovů. Ale co ti, kteří žádný domov nemají? Potkáváme se denně cestou do práce i z práce. V létě jim to možná trochu závidíme, jak sedí na lavičce a na sluníčku si popíjejí. Ale teď opravdu není co závidět. Proto jsme se s kolegy rozhodli konat dobro a zakoupili jsme Nocleženky od Armády spásy. Dali jsme tak šanci pár lidem venku prožít noc v teple se sprchou a teplým jídlem. Přidejte se také, dobré skutky šlechtí! :)

Buďte v obraze

  • Dáme vám vědět o novinkách a problémech v zabezpečení mobilních zařízení. Zanechte nám e-mail – každý měsíc vám zdarma pošleme report nejdůležitějších událostí připravený našimi experty.
  • Spamu se nemusíte bát. Posíláme maximálně 2 e-maily měsíčně a z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *