INMED – konference pro zefektivnění poskytování zdravotní péče

Dnes, 10. 10. 2017 a zítra jsme na konferenci INMED, která je určena všem, kteří mají zájem na zefektivnění poskytování zdravotní péče. Konference se koná v Pardubicích, jejími hlavními organizátory je společnost STAPRO a Univerzita Pardubice.

Za nás dnes přednáší náš obchodní manager Luboš Hrstka a tématem je jako obvykle Správa a zabezpečení mobilních zařízení ve firmách, či v tomto případě ve zdravotnických zařízeních. V mnoha zdravotnických zařízeních dnes lékaři i zdravotnický personál používají mobilní zařízení, která vítězí nad složitou papírovou dokumentací. Tato zařízení je však třeba zabezpečit před úniky dat, především pak před úniky osobních údajů pacientů.

Buďte v obraze

  • Dáme vám vědět o novinkách a problémech v zabezpečení mobilních zařízení. Zanechte nám e-mail – každý měsíc vám zdarma pošleme report nejdůležitějších událostí připravený našimi experty.
  • Spamu se nemusíte bát. Posíláme maximálně 2 e-maily měsíčně a z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *