Nový Gartner Magic Quadrant 2015

Každý rok vychází pravidelné hodnocení firem poskytujících mobilní technologie v prestižním průzkumu Gartner Magic Quadrant for EMM. I letos se mezi lídry na světovém trhu umístil Mobileiron, a to již popáté v řadě.

Průzkum hodnotil nejlepší produkty poskytující EMM řešení pro správu mobilních zařízení ve firemním prostředí. Tyto systémy pomáhají integrovat mobilní zařízení do bezpečnostní politiky firmy a efektivně spravovat jejich individuální .

MobileIron EMM nabízí řešení  4 základních oblastí firemní mobility:

  • MDM – správa a zabezpečení mobilních zařízení
  • MAM- správa mobilních aplikací
  • MCM – správa firemního obsahu a dokumentů
  • Mobile Identity – ověřování zařízení a uživatelů před vstupem do zabezpečeného prostředí

Více se o řešení MobileIron můžete dozvědět na našem webu.

Snímek obrazovky 2015-07-20 v 17.37.08
MobileIron_Logo

Společnost MobileIron se již popáté umístila mezi lídry EMM/MDM. MobileIron se řadí mezi několik málo firem se stabilním vývojem, což je jasným ukazatelem spolehlivosti řešení a zárukou budoucího vývoje.

MobileIron opět dokázal, že je předním řešením na trhu, a to jak v oblasti vývoje a přizpůsobení potřebám zákazníků, tak i komplexností a jasně danou vizí do budoucnosti.


Společnost System4u je partnerem MobileIron nejvyšší úrovně Iron Partner. Nabízíme komplexní poradenství, návrh řešení, dodání licencí, implemetaci systému MobileIron i následnou podporu.

Gartner Magic Quadrant ke stažení ZDE.