Enterprise Mobility Management v časopisu Security World

Nové vydání časopisu Security World – čtvrtletník o informační bezpečnosti – přináší zajímavé informace o mobilních řešeních a o správě mobilních zařízení. Téma Eneterprise Mobility Management uvádí zajímavý článek, ve kterém se v perexu píše: “Zaměstnavatel ochraňuje sebe, svá data, své peníze a zaměstnanec by to měl podle předpisů respektovat. Bohužel právě mobilní zařízení používaná firemními pracovníky mohou vytvářet poměrně velká bezpečnostní rizika.”

Následují další články na toto stále aktuálnější téma. My, System4u, k tomuto tématu nabízíme řešení – čtěte nejnovější Security World, strana 17 a 23.

Buďte v obraze

  • Dáme vám vědět o novinkách a problémech v zabezpečení mobilních zařízení. Zanechte nám e-mail – každý měsíc vám zdarma pošleme report nejdůležitějších událostí připravený našimi experty.
  • Spamu se nemusíte bát. Posíláme maximálně 2 e-maily měsíčně a z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *