Proč si vybrat System4u jako partnera?

Společnost System4u nabízí komplexní služby od poradenství a analýzy současné situace ve firemní mobilitě, až po instalaci a následnou správu a podporu technologie MobileIron.

Vzhledem k tomu, že jsme nejvyšším partnerem Iron společnosti MobileIron pro Českou republiku, poskytujeme široké spektrum služeb na nejvyšší úrovni. Pravidelně pořádáme školení MobileIron a pro širokou veřejnost také webináře o novinkách mobilních řešení a jednotlivých mobilních platformách.

Záruka spolehlivosti

Díky dlouholeté zkušenosti v oboru jsme schopni vám poradit s výběrem vhodného řešení na míru vaší společnosti. Mobilní řešení jsou naší specializací již od roku 2007. Během této doby jsme nasbírali cenné zkušenosti a také celou řadu významných zákazníků – reference naleznete ZDE.

Špičková podpora

Nabízíme širokou škálu služeb podpory a správy těchto systému. Pokud nemáte dostatek prostoru nebo času se o servery starat, jsem schopni vám vše zajistit.

Více o podpoře ZDE.
Více o možnosti hostovaných služeb naleznete ZDE.

Technologii MobileIron je možné vyzkoušet a nechat si vypracovat podrobnou cenovou nabídku na míru vašim potřebám a počtu uživatelů.