Přidejte se mezi moderní firmy s filozofií Making Mobile First

Making Mobile First logo

 

MobileIron nedávno spustil novou kampaň nazvanou Making Mobile First Enterprise, kde se snaží přesvědčit firmy o výhodách mobilní podnikové infrastruktury.

 

Vzhledem k rostoucími vlivu mobilních zařízení nejen pro soukromé účely, ale také pro pracovní využití, získává jejich mise jasný koncept. Přinést zaměstnancům i firmám zvýšení produktivity při zachování maximálního bezpečí všech dat.

Myšlenka Mobile First je určena všem firmám bez ohledu na jejich velikost a počet zaměstnanců. Firemní mobilita už není otázkou vzdálené budoucnosti. Naopak se úspěšně začíná prosazovat do velkých a středních firem po celém světě.

Hlavním cílem je poskytnout uživatelům maximální komfort tím, že mohou používat svá oblíbená mobilní zařízení. Firma tak získává zaměstnance, kteří jsou produktivní bez ohledu na to, jestli sedí v kanceláři nebo cestují po celém světě.

Nové nároky na aplikace

V minulosti si lidé vystačili s přístupem k emailu. Dnes již uživatelé vyžadují daleko více. Chtějí přístup k dalším aplikacím, obchodním transakcím, zákaznickým reakcím, zkrátka k celkovému přehledu, co se ve firmě v danou dobu děje.

Nová éra, kdy začínají mobilní zařízení válcovat klasické počítače a laptopy

V současnosti se začíná mluvit o nové éře Mobile First – svět, kde je každý firemní proces možno sledovat, analyzovat a zpracovávat na zařízení, které si uživatel vybere a navíc v zabezpečeném prostředí při zachování uživatelského komfortu. Všechno se začíná odvíjet od faktu, že se začínají prosazovat mobilní zařízení,  které mohou nosit sebou a nabízí stejný komfort jako klasický počítač, nad desktopy a laptopy.

Proč se stát Mobile First společností?

Mobile First společnosti dosahují mnohem větší produktivity a větší konkurenceschopnosti. Mohou si sami vytvořit koncept toho, jak mají lidé pracovat. V současnoti již není hnacím motorem vývoje IT technologií IT zázemí a odborníci. Celou revoluci spustili sami uživatelé, kteří teď diktují jasný směr v oblasti mobility.

Přístup MOBILE FIRST mění chápání vývoje technologií

Trend MobileFirst je revoluce ve světě IT (ICT). V roce 2011 se poprvé prodalo více smartphonů než počítačů a tento zvrat naznačuje další vývoj této revoluce mobilních zařízení.
Celý vývoj naznačuje, že se IT musí daleko více zaměřovat na mobilní zařízení a vytvářet nové technologie (software i hardware) s výhledem na jejich další rozvoj. Architektura mobilních platforem a operačních systému začíná proces sbližování s klasickými počítači. Tento trend směřuje od samotných uživatelů k vývojářům, programátorům a designerům jak webových stránek, tak mobilních aplikací, kteří se tomuto jasnému signálu musí přizpůsobit.

MobileFirst společnosti se mění v moderní firmy, které využívají naplno potenciál mobilních zařízení. Díky tomu mají zaměstnanci přístup ke klíčovým firemním aktivitám na jakémkoli zařízení v zabezpečeném prostředí, na které jsou zvyklí. Making Mobile First může změnit způsob práce díky možnosti vzdálené správy, podpory a kontroly.

mobile first journey

 

Více o produktu MobileIron najdete ZDE. System4u je partnerem nejvyšší úrovně pro technologii MobileIron v České republice.

MobileIron se umístil také na vedoucí pozici mezi výrobci mobilních řešení v rámci světově proslulého průzkumu Gartner Magic Quadrant.


Podívejte se na zajímavá videa společnosti MobileIron na Youtube: