Service Desk Manager

Zakládáme si na neformálním pracovním prostředí bez zbytečné byrokracie a formalit. Všem našim zaměstnancům dlouhodobě nasloucháme a vycházíme vstříc. Jste s námi na stejné vlně?
Ikona benefitu

5 týdnů dovolené

Pružná pracovní doba

Home office

Káva a čaj zdarma

Příspěvek na jazykové vzdělávání

Zvýhodněné stravování

Ikona koho hledáme

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Service Desk Manager.

Co Vás čeká?

  • Návrh a nasazení procesů service desku – projekty, incidenty, problémy, servisní požadavky a změny, dohled nad plněním SLA.
  • Integrace service desku s dalšími firemními systémy.
  • Každodenní management úkolů v service desku.
  • Řízení a rozvoj ISO procesů a dokumentace (ISO 27001, 9001).
  • Zodpovědnost za plnění nastavených cílů.
Ikona co bude náplní vaší práce

Co od Vás požadujeme?

  • Znalost a porozumění procesům ITIL (základní nebo manažerský certifikát ITIL, případně ambice jej získat).
  • Předešlou praxi v procesním řízení.
  • Orientaci v IT prostředí.
  • Schopnost komunikovat v angličtině.
  • SŠ/VS nejlépe technického směru.
  • Zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce.
  • Aktivní dotahování věcí do konce.
Ikona co nabízíme

Co nabízíme

  • Stabilní práci v úspěšné IT společnosti, kde je prostor pro osobní i profesní růst.
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí v centru Brna.
  • Flexibilní pracovní dobu, home office dle potřeby.
  • Zdokonalování Vaší angličtiny formou jazykového kurzu.
  • Pokud s námi zůstanete, pak i možnost podílet se na úspěchu firmy prostřednictvím zaměstnaneckých akcií.
  • Běžná pracovní výbava, notebook a telefon.
  • Ostatní benefity rádi probereme při osobním setkání.

Jitka Šafářová

HR manager

Děkujeme, že jste si přečetl náš inzerát a pokud vás zaujal, spojte se s námi. Můžete rovnou poslat životopis na adresu jsafarova@system4u.com s předmětem Service Desk Manager a nebo si na této adrese vyžádejte více informací.

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.