Obchodník pro zákazníky ze Slovenska

Zakládáme si na neformálním pracovním prostředí bez zbytečné byrokracie a formalit. Všem našim zaměstnancům dlouhodobě nasloucháme a vycházíme vstříc. Jste s námi na stejné vlně?
Ikona benefitu

5 týdnů dovolené

Pružná pracovní doba

Home office

Káva a čaj zdarma

Příspěvek na jazykové vzdělávání

Zvýhodněné stravování

Ikona koho hledáme

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici OBCHODNÍK pro zákazníky ze Slovenska.

Co Vás čeká?

  • Prodej produktů z oblasti EMM, tedy správy a zabezpečení firemních mobilních zařízení.
  • Péče o svěřené portfolio našich významných slovenských zákazníků.
  • Zodpovědnost za plnění nastavených cílů.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv.
Ikona co bude náplní vaší práce

Co od Vás požadujeme?

  • Zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce.
  • Aktivní dotahování věcí do konce.
  • Předešlou praxi na pozici obchodního zástupce.
  • Schopnost komunikovat v angličtině.
  • SŠ/VS nejlépe ekonomického či technického směru.
  • Řidičský průkaz sk. B, za zákazníky budete cestovat.
Ikona co nabízíme

Co nabízíme

  • Stabilní práci v úspěšné IT společnosti, kde je prostor pro osobní i profesní růst.
  • Možnost pracovat z homeoffice, nebo odkudkoliv je Vám to příjemné.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zdokonalování Vaší angličtiny formou jazykového kurzu.
  • Pokud s námi zůstanete, pak i možnost podílet se na úspěchu firmy prostřednictvím zaměstnaneckých akcií.
  • Běžná výbava obchodníka, auto, notebook, telefon.
  • Ostatní benefity rádi probereme při osobním setkání.

Jitka Šafářová

HR manager

Děkujeme, že jste si přečetl náš inzerát a pokud vás zaujal, spojte se s námi. Můžete rovnou poslat životopis na adresu jsafarova@system4u.com s předmětem Obchodník SK a nebo si na této adrese vyžádejte více informací.

Mám zájem o pozici Obchodník pro zákazníky ze Slovenska

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.