Marketing manager se zaměřením na produktový marketing

Zakládáme si na neformálním pracovním prostředí bez zbytečné byrokracie a formalit. Všem našim zaměstnancům dlouhodobě nasloucháme a vycházíme vstříc. Jste s námi na stejné vlně?
Ikona benefitu

5 týdnů dovolené

Pružná pracovní doba

Home office

Káva a čaj zdarma

Příspěvek na jazykové vzdělávání

Zvýhodněné stravování

Ikona koho hledáme

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Marketing manager, se zaměřením na produktový marketing.

Základním předpokladem nového kolegy/kolegyně by měly být zkušenosti v marketingu, nejlépe v oblasti IT služeb.

Co Vás čeká?

  • Zodpovědnost za celofiremní marketing a tvorba koncepce marketingu
  • Rozvoj produktového marketingu
  • Příprava a správa marketingových kampaní a on-line aktivit
  • Sestavování a správa marketingového rozpočtu
  • Rozvoj a budování značky firmy
  • Analýza a vyhodnocování marketingových aktivit a kampaní
  • Spolupráce s obchodními partnery VMware, Samsung, Microsoft
  • Spolupráce s externími agenturami
Ikona co bude náplní vaší práce

Co by Vám nemělo chybět

  • Předešlá praxe v marketingu, nejlépe v oblasti IT služeb
  • Zkušenosti s produktovým marketingem
  • Znalost webových marketingových nástrojů (Google Analytics, AdWords)
  • Znalost anglického jazyka – mailová komunikace a čtení textů
  • Zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce
  • Aktivní dotahování věcí do konce
  • Výhodou je vzdělání v oboru marketingu
Ikona co nabízíme

Co nabízíme

  • Stabilní práci v úspěšné IT společnosti, kde je prostor pro osobní i profesní růst
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí v centru Brna
  • Flexibilní pracovní dobu, home office dle potřeby
  • Zdokonalování Vaší angličtiny formou jazykového kurzu
  • Pokud s námi zůstanete, pak i možnost podílet se na úspěchu firmy prostřednictvím zaměstnaneckých akcií
  • Běžná pracovní výbava, notebook a telefon
  • Ostatní benefity rádi probereme při osobním setkání

Jitka Šafářová

HR manager

Děkujeme, že jste si přečetl náš inzerát a pokud vás zaujal, spojte se s námi. Můžete rovnou poslat životopis na adresu jsafarova@system4u.com s předmětem Marketingový manager a nebo si na této adrese vyžádejte více informací.

Vyplňte náš formulář, ozveme se vám do několika dnů s návrhem nezávazné konzultace.