Kariéra – Junior IT administrátor

Do našeho týmu podpory hledáme šikovného IT juniora.

Co Vás čeká:

  • po zapracování budete v denním kontaktu s IT specialisty našich zákazníků. Ti se na Vás budou s důvěrou obracet při problémech se správou flotily jejich mobilních zařízení, změnách v nastavení bezpečnostních politik, testování a nasazení nových mobilních aplikací či zařízení,
  • budete s nimi komunikovat vzdáleně, a to převážně česky, ale sem tam si procvičíte i Vaší znalost angličtiny,
  • naši zákazníci u nás oceňují, že dokážeme problémům předcházet. Budete tedy provádět pravidelné kontroly jejich systémů, navrhovat aktualizace či úpravy konfigurací, upozorňovat je na blížící se expirace certifikátů atd.
  • v zádech u toho budete mít vždy ostřílené kolegy – špičky v oboru, kteří vám hlavně v začátcích budou oporou.

Co od Vás požadujeme:

  • nadšení pro mobilní technologie,
  • ochotu se rychle učit a přizpůsobovat novým trendům,
  • schopnost domluvit se, nejen v angličtině,
  • zodpovědnost, pečlivost, prostě vlastnost řešené věci dotahovat,
  • plusem je předchozí praxe s IT podporou uživatelů, základní znalosti Active Directory, síťování atd.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pestrou práci, při které se zaručeně nebudete nudit,
  • příjemné a neformální pracovní prostředí v centru města,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • inspirující kolektiv, který Vám pomůže profesně růst a se kterým se budete i dobře bavit na mimopracovních akcích,
  • posílení Vašich odborných kompetencí prostřednictvím interních i externích školení a certifikací,
  • zdokonalování Vaší angličtiny formou kurzů přímo na pracovišti,
  • pokud s námi zůstanete, pak i možnost podílet se na úspěchu firmy prostřednictvím zaměstnaneckých akcií,
  • ostatní benefity rádi probereme na osobním setkání.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici pošlete, prosím, strukturovaný životopis na adresu jsafarova@system4u.com, s předmětem Junior IT administrátor. Budeme rádi, když přidáte pár slov „proč právě k nám“. Děkujeme za Váš zájem, rádi se Vám ozveme.

Za System4u a.s. Jitka Šafářová