GEMA

System4u je exkluzivním partnerem GEMA

GEMA – Global Enterprise Mobility Alliance – globální poskytovatel služeb pro správu a zabezpečení firemních mobilních zařízení prostřednictvím lokálních partnerů.

Tato aliance zaručuje, že jednotliví partneři poskytují společné portfolio služeb v oblasti mobility při dodržení nejvyšších nároků na jednotnou kvalitu.

Jedná se o jediné sdružení pro podnikovou mobilitu na světě. Nabízí výběr nejlepších firem zabývajících se mobilitou, které vybudovaly společné know-how a infrastrukturu. Toto globální sdružení a jeho členové díky tomu dodávají mobilní služby a řešení v rozsahu a kvalitě, jaké žádná samostatná firma není schopna dosáhnout.

GEMA a její členové nabízí globálním firmám komplexní mobilní řešení a služby v jednotné kvalitě kdekoli na světě přizpůsobené individuálním regionálním potřebám jednotlivých zemí, jejich kultuře, jazyku, časovému pásmu a legislativě.

www.thegema.com

System4u pod značkou GEMA poskytuje tyto služby:

 

GEMA připravila snadný nástroj pro přechod z jedné EMM technologie na jinou. Jak na to? Podívejte se na video a kontaktujte nás.

 

© 2019 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru