Pomůžeme vaší firmě s digitalizací a modernizací pracoviště

Zařídíme, aby všichni vaši zaměstnanci mohli pohodlně pracovat z mobilních zařízení. Zajistíme životní cyklus těchto zařízení od nákupu až po recyklaci. A také se vám v celé firmě postaráme o celou IT infrastrukturu, virtualizaci, uložení dat i nasazení cloudových aplikací.

Správa a zabezpečení mobilních zařízení

Pomůžeme vám vybrat i spolufinancovat nejvhodnější zařízení, nasadíme vhodnou technologii pro jejich hromadnou správu, postaráme se o bezpečnost vašich firemních dat a budeme vám 24/7 k dispozici, kdybyste potřebovali.

Jako jediná firma v Česku a na Slovensku nasazujeme všechny světové technologie pro správu mobilních zařízení – Samsung Knox, Microsoft EMS, MobileIron, VMware Worskpace ONE a mnoho dalších. Proto snadno vybereme takovou, která přesně sedne vašim potřebám.

Digitální pracovní prostředí

Postaráme se vám o celou firemní IT infrastrukturu. Virtualizace, cloudové služby, servery, počítače, mobily, internet, tiskárny. Cesta maximálního využití technologií, která vám zajistí spolehlivé pracovní procesy a maximální efektivitu vašich zaměstnanců.

Více o IT a cloudových službách

Životní cyklus zařízení

Do všech mobilních telefonů za vás nainstalujeme aplikace, nastavíme přístupová práva nebo upravíme plochu a úvodní znělku. Vy pak smartphony jen rozdáte zaměstnancům a ti mohou hned od první minuty naplno pracovat.

Více o cyklu zařízení

Jak postupujeme?

Analyticky. Musíme znát vaše potřeby. Musíme si být jisti správností řešení situace. A až následně aplikujeme nejvhodnější řešení ušité vám na míru.

1

První kontakt

Telefonát, e-mail nebo vyplnění kontaktního formuláře.

2

Vstupní konzultace

Věnujeme se vám od první chvíle, na nic nečekáte. Zjišťujeme vaše potřeby.

3

Verifikace

Verifikujeme vaše potřeby osobně či telefonicky. Konzultujeme.

4

Návrhy

Přicházíme s návrhem. Máme rozplánovány všechny kroky, vy schvalujete.

5

Finalizace

Nákup, implementace, předání, podpora. Naše techniky máte stále po ruce.

Chcete, aby vaši zaměstnanci díky technologiím pracovali efektivněji?

Dejte nám vědět