Zaměstnanci, kteří v terénu pracují z mobilu či tabletu, jsou pro vás mnohem efektivnější.

Nejen obchodníci či manažeři, ale i zemědělci, skladníci nebo řidiči. Důležité věci vyřídí obratem, i když zrovna nesedí v kanceláři. Mohou pracovat odkudkoliv nebo k práci využívat vlastní telefon. A vy všechna mobilní zařízení nastavujete a hlídáte z jediného systému pro správu a zabezpečení.

Správa a zabezpečení mobilních zařízení

Pomůžeme vám vybrat i spolufinancovat nejvhodnější zařízení, nasadíme vhodnou technologii pro jejich hromadnou správu, postaráme se o bezpečnost vašich firemních dat a budeme vám 24/7 k dispozici, kdybyste potřebovali.

Jako jediná firma v Česku a na Slovensku nasazujeme všechny světové technologie pro správu mobilních zařízení – Samsung Knox, Microsoft EMS, MobileIron, VMware Worskpace ONE a mnoho dalších. Proto snadno vybereme takovou, která přesně sedne vašim potřebám.

Vývoj mobilních aplikací

Aplikace pro hodnocení kvality, reporting dat nebo například ke zvýšení loajality vašich zaměstnanců. Řeknete nám pouze, jaký má aplikace plnit cíl – my už za vás vymyslíme a vyvineme řešení.

Více o vývoji aplikací

Životní cyklus zařízení

Do všech mobilních telefonů za vás nainstalujeme aplikace, nastavíme přístupová práva nebo upravíme plochu a úvodní znělku. Vy pak smartphony jen rozdáte zaměstnancům a ti mohou hned od první minuty naplno pracovat.

Více o cyklu zařízení

Jak postupujeme?

Analyticky. Musíme znát vaše potřeby. Musíme si být jisti správností řešení situace. A až následně aplikujeme nejvhodnější řešení ušité vám na míru.

1

První kontakt

Telefonát, e-mail nebo vyplnění kontaktního formuláře.

2

Vstupní konzultace

Věnujeme se vám od první chvíle, na nic nečekáte. Zjišťujeme vaše potřeby.

3

Verifikace

Verifikujeme vaše potřeby osobně či telefonicky. Konzultujeme.

4

Návrhy

Přicházíme s návrhem. Máme rozplánovány všechny kroky, vy schvalujete.

5

Finalizace

Nákup, implementace, předání, podpora. Naše techniky máte stále po ruce.

Chcete, aby vaši zaměstnanci efektivně pracovali i v terénu?

Dejte nám vědět