• Doručení individuálního obsahu ke každému uživateli

S Citrix mohou uživatelé přistupovat ke všem aplikacím, dokumentům a dokonce osobní ploše jak z firemních, tak z BYOD zařízení. Navíc si mohou zvolit, na jakém typu zařízení chtějí pracovat (iOS, Android, Windows, Blackberry).

  • Přístup k aplikacím

Citrix nabízí přístup k firemnímu obchodu s aplikacemi, odkud je možné stahovat mobilní, webové, Saas a Windows aplikace. Uživatel si může sám vybrat, kterou aplikaci použije, nebo mu bude automaticky doručena v rámci nastavení zařízení a pravidelných aktualizací. Navíc nabízí Citrix vlastní nativní aplikace pro zabezpečený přístup k emailu, kalendáři a prohlížeči.

  • Vysoký uživatelský komfort

S použitím jednoduchého klienta (Citrix Receiver) pro komunikaci s centrální konzolí může IT doručit potřebná data na všechny zařízení (tablety, smartphony, desktopy, Mac) přes WAN, různé 3G/4G mobilní sítě nebo firemní LAN. Díky tomu se uživatelé nemusejí o nic starat a všechna data jsou jim doručena, aniž by museli kamkoli chodit nebo něco stahovat.

  • Firemní data v bezpečí

Citrix dokáže zabezpečit všechna data a aplikace. Zaměstnanci tak mohou sdílet a synchronizovat všechny data a aplikace z jakéhokoli zařízení a sdílet je s lidmi jak v rámci firmy, tak i mimo interní síť. Organizace tak minimalizuje šanci na ztrátu nebo únik citlivých firemních dat. Všechna data jsou navíc archivována v data centru. IT může pro lepší zabezpečení přidat takové prvky jako je šifrování, autorizace hesla, speciální politika pro aplikace, vzdálené zablokování a vymazání zařízení, nebo micro VPN pro mobilní aplikace pro ještě lepší zabezpečení práce s daty.

  • Administrace uživatelských rolí a omezení přístupu k dokumentům a aplikacím

V rámci uživatelského rozhraní může IT jednoduše přidělovat uživatelské role. Přístupová práva lze udělovat na jednotlivé uživatelské účty nebo podle skupin.

  • Jednoduché přesto flexibilní řešení

Citrix se dokázal svým mobilním řešením přiblížit aktuálním požadavkům uživatelů. Existuje totiž široké spektrum zařízení a operačních systémů. A uživatelé chtějí pracovat na svých oblíbených aplikacích a využívat firemní dokumenty bez rizika ztráty nebo kompromitování citlivých dat.

Citrix dokáže zastřešit všechny oblasti správy a zabezpečení za pomoci jednoduchého a flexibilního systému. Navíc je možné ho instalovat jako cloudovou službu nebo jak kompletní serverové řešení přímo ve vaší firmě.

Zvolte si System4u jako partnera pro vaše mobilní řešení. Nabízíme vám nezávazné konzultace, možnost vyzkoušet XenMobile řešení zcela zdarma a vypracování konkrétní cenové nabídky.