Nový Gartner Magic Quadrant 2014

Gartner Magic Quadrant opět ocenil mobilní platformu MobileIron jako lídra na světovém trhu mobilních řešení.

System4u je jediným partnerem na nejvyšší úrovni společnosti MobileIron v České republice.

Institut Gartner vydává každý rok tzv. Magic Quadrant (kouzelný kvadrant), který na základě hned několika kritérií posuzuje vedoucí společnosti na trhu. Hlavními osami jsou:

  • completness of vision, tedy jak jasně je definována koncepce technologie vzhledem k budoucímu vývoji a rozvoji mobilních technologií (budoucí rozvoj)
  • ability to execute, která posuzuje schopnost technologie vycházet vstříc současným požadavkům těch, kteří EMM nakupují, stejně jako schopnost firmy uspět na trhu (současný rozvoj)

Na základě zjištěných informací jsou společnosti umístěny do čtverce jako leader (vedoucí postavení na trhu s nejvyšším ziskem), challenger (technologie se silným potenciálem a dostatečnou zákaznickou základnou), visionaries (vynikají v určitých oblastech EMM řešení) a niche player (nemají kompletní technologii a vysoké zisky,ale dokáží konkurovat jednoduššími, specializovanými a levnějšími produkty).

Již po čtvrté za sebou se stal MobileIron v tomto výzkumu vedoucím lídrem na trhu a dokázal tak obhájit svou silnou pozici v rychle rostoucí konkurenci.


Společnost System4u je partnerem této úspěšné mobilní platformy, kterou jsme již úspěšně implementovali např. do společnosti Kofola, Hella nebo PwC (PricewaterhouseCoopers).

Kompletní Gartner Magic Quadrant 2014 je možné si stáhnout po vyplnění krátkého registračního formuláře ZDE.

Gartner Magic Quadrant 2014

Vložit komentář

Váše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou vyznačena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ochrana před spamem *