Mobile Email Management

MEM – Mobile Email Management – bezpečné připojení k firemnímu e-mailu

Bezpečné připojení k firemnímu e-mailu

Přístup k firemním e-mailům kdykoli, odkudkoli a z jakéhokoli zařízení je pro zaměstnance zásadní. AirWatch Mobile Email Management přináší komplexní zabezpečení firemní e-mailové struktury. Přístup k firemnímu e-mailu lze nakonfigurovat skrze nativního klienta zařízení nebo AirWatch Inbox, zabezpečené kontejnerizované e-mailové řešení. AirWatch podporuje integraci s MS Exchange, Office365/BPOs a infrastrukturami G Suite.

Proxy model

  • Nasaditelný skrze AirWatch Secure Email Gateway (SEG), zajišťuje dostatečné zabezpečení mezi firemní e-mailovou infrastrukturou a zařízeními koncových uživatelů. Pomocí SEG lze vynucovat kontrolní zásady pro přístup k e-mailu, jako např. požadavek šifrování zařízení, blokování kompromitovaných zařízení, nasazení nebo zrušení certifikátů, nalezení a zablokování nespravovaných zařízení. Proxy model rovněž poskytuje zabezpečení e-mailových příloh – vyžadováním otevírání příloh ve schválené aplikaci (jako např. AirWatch Content Locker).

Přímá integrace

  • AirWatch podporuje pomocí rozhraní API také přímou integraci s infrastrukturami Microsoftu a Googlu. S těmito modely lze vynucovat kontrolní zásady pro e-mailový přístup, jako např. požadavek šifrování zařízení, blokace kompromitovaných zařízení, nasazení nebo zrušení certifikátů a zablokování nespravovaných zařízení.

AirWatch Inbox

  • Bezpečný, kontejnerový e-mailový klient, jenž poskytuje kompletní oddělení firemních a osobních dat. Řešení je chráněno pomocí šifrování kompatibilního se standardem FIPS 140-2 a poskytuje snadné uživatelské rozhraní pro rychlý přístup k firemnímu e-mailu, kalendáři a kontaktům na zařízeních Androidu a Apple iOS. AirWatch Inbox je ideální pro vysoce regulovaná nasazení a BYOD programy a lze jej na zařízení nasadit jako řízenou aplikaci v rámci AirWatch Workspace.

 

 

email

© 2019 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru