Mobile Device Management

MDM – Mobile Device Management – snadná správa firemních mobilních zařízení:

Jediná řídicí konzole – poskytuje přehled o všech registrovaných firemních zařízeních, sdílených či soukromých (BYOD) bez ohledu na platformu či typ zařízení. Pomocí organizačních skupin adminitrátoři efektivně spravují  všechny uživatele a zařízení. Díky integraci s adresářovými službami (AD/LDAP) lze skupiny provázat se stávající firemní infrastrukturou.

Jednoduchý registrační proces nových zařízení do systému AirWatch pro všechny hlavní platformy, pro administrátory i uživatele. Při registraci jsou uživatelé ověřováni a příslušná nastavení, omezení, aplikace či obsah jsou zasílány automaticky.

Profily obsahují konfigurace zařízení a lze je dsitribuovat vzdáleně bez nutnosti interakce s uživatelem. Profily lze přiřadit podle operačního systému nebo typu vlastnictví zařízení nebo je nasadit v rámci organizační skupiny, uživatelské skupiny nebo jen pro jednotlivé uživatele.

Ovládací panely poskytují administrátorům rychlý pohled na informace o zařízení v reálném čase. Z panelů administrátoři vidí grafický náhled jejich nasazení, úplný seznam registrovaných zařízení a mohou také detailněji nahlížet do dalších informací o zařízení a uživateli.

© 2019 System4u, a.s.
Powered by Wordpress

Nahoru