Kariéra – Obchodník pro MDM

Máš rád nové technologie? Bez mobilu a tabletu se neobejdeš? Baví Tě dělat byznys? Tak čti dál.

My v System4u žijeme mobilními technologiemi. Svým zákazníkům poskytujeme služby v oblasti Mobile Device Management a jsme špičkou mezi poskytovateli těchto služeb.

Do svého týmu nadšenců pro mobilní technologie hledáme kolegu obchodníka.

Je nám jedno, zda jsi junior či senior. Pokud máš jistotu, že by Tě to bavilo, pojď do toho!

Co u nás budeš dělat

Tvou hlavní náplní práce bude prodej našich služeb z oblasti MDM, tedy správy a zabezpečení firemních mobilních zařízení. Budeš vyhledávat nové obchodní příležitosti, starat se o stávající klienty a to jak u nás, tak i v zahraničí. V začátcích Ti budou oporou zkušenější kolegové a pro tuto práci Tě důkladně proškolíme.

Hlavním působištěm Tvé práce bude Praha, ale cestovat budeš po celé ČR i do zahraničí. Kancelář budeš mít doma a když budeš mít pocit, že Ti chybí kolektiv, přijedeš za námi do Brna.

Co bys nám měl nabídnout

Hlavně to, co dělá obchodníka obchodníkem, tedy empatie, komunikativnost, cílevědomost, prezentační dovednosti a ještě dalších 1000 vlastností, které sem už snad ani nebudeme psát.

Měl bys v sobě hlavně mít nadšení pro mobilní technologie a znalost tohoto specifického trhu. Taky trocha té úředničiny se hodí, povedeš si obchodní agendu, budeš zpracovávat výběrová řízení. Určitě se Ti bude hodit i angličtina a dostaneš příležitost prezentovat firmu i sebe na odborných konferencích.

Co Ti nabízíme my

Samozřejmě plat odpovídající popsané pozici s podíly na výsledcích. Také stravenky a 5 týdnů dovolené. Budeš se u nás neustále vzdělávat v oblasti mobilních technologií. Svůj pracovní čas si budeš plánovat podle sebe a určitě se s námi i dobře pobavíš na našich neformálních firemních akcích.

 

Děkujeme, že jsi si přečetl náš inzerát a pokud Tě zaujal, spoj se s námi. Můžeš rovnou poslat životopis na adresu mkolacek@system4u.com s předmětem Obchodník a nebo si na této adrese vyžádej více informací.

Těšíme se,

Martin Koláček, System4u, s.r.o.

 

© 2017 System4u, s.r.o.
Powered by Wordpress

Nahoru