Kariéra

Hledáme kolegu na pozici Senior administrátor pro MDM

Žijeme mobilními technologiemi!

Svým zákazníkům poskytujeme služby v oblasti MDM (Mobile Device Management – hromadná správa chytrých telefonů a tabletů) a v našem oboru jsme špičkou mezi poskytovateli těchto služeb.

Do svého týmu nadšenců pro mobilní technologie hledáme kolegu na pozici Senior administrátor pro MDM.

Popis pozice:

Tvojí hlavní náplní práce bude samostatné vedení projektů MDM s jednotlivými zákazníky. Tedy od návrhu přes nasazení, dokumentaci až po následnou podporu. Budeš pomáhat zabezpečit mobilní zařízení těch nejvýznamnějších společností u nás i v zahraničí. V začátcích Ti budou oporou zkušenější kolegové a pro tuto práci Tě důkladně proškolíme.

S uvedenou pozicí samozřejmě také souvisí aktivní sledování změn a trendů ve světě mobilních technologií, abychom všichni byli neustále v obraze.

Co požadujeme:

  • nadšení pro mobilní technologie
  • znalosti z oblasti virtualizace (VMware, Hyper-V), síťové infrastruktury
  • znalosti Active Directory, MS Exchange/IBM Domino
  • alespoň základní povědomí o PKI
  • orientace v ICT infrastruktuře velkých firem je výhodou
  • plynulou znalost angličtiny slovem i písmem
  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • kurzy a certifikace MDM technologií, se kterými budeš pracovat
  • moderní technické vybavení potřebné k práci
  • práci v kanceláři v centru Brna i občasnou možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pohodový kolektiv podobně naladěných jedinců

Zaujala Tě tato pozice? Kontaktuj nás co nejdříve. Těšíme se!